Szukam ludzi do wypraw.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Maktor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-10-25, 22:32
Lokalizacja: Kęty
Komentarze: 1

Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: Maktor »

Witam.

Jak w temacie, poszukuję ludzi z okolic Bielska-Białej, Andrychowa, Oświęcimia, z którymi można badać zjawiska paranormalne. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi od 10 lat, czytam, czytam i czytam, dopiero od niedawna zacząłem robić sobie wypady, ale samemu to żadna frajda.Interesują mnie zdjęcia duchów a w szczególności evp.

Tak więc jestem początkujący w terenie.

Jeśli ktoś jest chętny na wyprawy, lub jest jakaś grupa do której można się przyłączyć, lub ludzie z którymi można taką ową grupę założyć to proszę o odezwę.
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: Dave_Mustaine »

W sumie ciekawie, bo z okolic jestem, jednak chyba za mało doświadczenia mam i lat. A szkoda!
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: Glazery »

Szukaj, bo na pewno znajdziesz :) Też planuję stworzyć takie zgrupowanie, bo w zespole zawsze lepiej :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: Arek »

Popieram wasz zapał i jakbym kiedyś był w pobliżu to na pewno będę chciał przyłączyć się do wyprawy.
Mam pomysł. Wasze wyprawy opisujcie tutaj na forum, to najlepsza reklama by pozyskać dalszych uczestników, bo to tutaj są ludzie o podobnych zainteresowaniach
AgainstAllLies
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-01-11, 02:41

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: AgainstAllLies »

Witam, też byłbym zainteresowany wspólnymi eskapadami, jacyś chętni z Bytomia i okolic? :)
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: Dave_Mustaine »

A w sumie warto się spytać. Jakieś specjalne wymagania, czy po prostu zapał do pracy i dobre chęci, aby dołączyć do tej Twojej grupy? :D
krikus

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: krikus »

Do postu autora;
W tym temacie siedzę od kilku lat, więc sądzę że mogę się przyczynić do współutworzenia grupy badawczej. Mam już jedną wyprawę za sobą którą to opisywałem kiedyś na forum z zamieszczonymi zdjęciami. Jestem z okolic Skoczowa.
Jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt na prv.
PemdyBanus
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 58
Rejestracja: 2013-04-02, 22:13
Komentarze: 1

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: PemdyBanus »

Witam wszystkie osoby wypowiadające się w tym temacie. Kieruje do was propozycje wspólnego seansu spirytystycznego, ponieważ jestem zaciekawiony tym drugim światem. Uważam, że seans może nie tylko zaspokoić naszą ciekawość, ale pomoże nam być lepszymi ludźmi.
devil_child

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: devil_child »

Maktor pisze:Witam.

Jak w temacie, poszukuję ludzi z okolic Bielska-Białej, Andrychowa, Oświęcimia, z którymi można badać zjawiska paranormalne. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi od 10 lat, czytam, czytam i czytam, dopiero od niedawna zacząłem robić sobie wypady, ale samemu to żadna frajda.Interesują mnie zdjęcia duchów a w szczególności evp.

Tak więc jestem początkujący w terenie.

Jeśli ktoś jest chętny na wyprawy, lub jest jakaś grupa do której można się przyłączyć, lub ludzie z którymi można taką ową grupę założyć to proszę o odezwę.
Z chęcią dołączę do twojej grupy,zamierzam się wybrać w niedługim czasie do Krakowa do rzekomo nawiedzonego domu ale nie bardzo mam z kim więc może zbierzemy stąd kilka osób i zrobimy wspólny wypad??? jestem z okolic cieszyna :-)
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Szukam ludzi do wypraw.

Post autor: asto »

Jak cos, jestem chętny - Wrocław :grin:

Wróć do „Życie po śmierci”