Prosiłbym o naprawdę drobną i łatwą zmianę w arkuszu stylów forum, która poprawiłaby czytelność. Otóż chodzi o oznaczenie linków, odróżnienie ich od "zwykłego tekstu". Obecnie jest tak, że linki są wyróżniane dopiero po najechaniu na nie, co utrudnia sprawę osobom które wolą wpuszczać linki w tekst (np. "Aby dowiedzieć się więcej odwiedź tą stronę"). Czasami nie wiadomo co jest linkiem i człowiek musi jeździć kursorem po postach jak głupi. Sposób oznaczenia pozostawiam do dyspozycji administracji - nie obchodzi mnie, czy to będzie pogrubienie, kursywa, czy też inny kolor. Ważne, aby było.
Dziękuję, mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie prośby.
Drobna zmiana w CSS
-
IteratorZX81
- Forumowy maniak

- Posty: 419
- Rejestracja: 2008-09-05, 18:38
Drobna zmiana w CSS
Ostatnio zmieniony 2010-08-05, 11:56 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
-
tak
Re: Drobna zmiana w CSS
Plugin do Firefoxa - Linkification - rozwiąże Twoje problemy, gdybyś się nie doczekał..
-
Ivellios
- Administrator

- Posty: 4900
- Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Re: Drobna zmiana w CSS
Aj tam, żadnych tam pluginów... ino odświeżcie stronę 
-
IteratorZX81
- Forumowy maniak

- Posty: 419
- Rejestracja: 2008-09-05, 18:38
Re: Drobna zmiana w CSS
Bardzo dziękuję.