Drobna zmiana w CSS

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Drobna zmiana w CSS

Post autor: IteratorZX81 »

Prosiłbym o naprawdę drobną i łatwą zmianę w arkuszu stylów forum, która poprawiłaby czytelność. Otóż chodzi o oznaczenie linków, odróżnienie ich od "zwykłego tekstu". Obecnie jest tak, że linki są wyróżniane dopiero po najechaniu na nie, co utrudnia sprawę osobom które wolą wpuszczać linki w tekst (np. "Aby dowiedzieć się więcej odwiedź tą stronę"). Czasami nie wiadomo co jest linkiem i człowiek musi jeździć kursorem po postach jak głupi. Sposób oznaczenia pozostawiam do dyspozycji administracji - nie obchodzi mnie, czy to będzie pogrubienie, kursywa, czy też inny kolor. Ważne, aby było.

Dziękuję, mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie prośby.
Ostatnio zmieniony 2010-08-05, 11:56 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
tak

Re: Drobna zmiana w CSS

Post autor: tak »

Plugin do Firefoxa - Linkification - rozwiąże Twoje problemy, gdybyś się nie doczekał..
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4900
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14

Re: Drobna zmiana w CSS

Post autor: Ivellios »

Aj tam, żadnych tam pluginów... ino odświeżcie stronę :P
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Drobna zmiana w CSS

Post autor: IteratorZX81 »

Bardzo dziękuję.

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”