David Blaine
-
Skóra 66
Ja właśnie nie wiem... bo widziałem różne filmy na AXN z jego udziałem i muszę powiedzieć, że zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Nie jest to tylko iluzja, bo w jednym z filmów przesiedział zamknięty w lodzie 24 h!!! Gość coś w sobie ma, ale jakoś go jeszcze nie przejrzałem... Acha i jeszcze jedno, potrafi nawet lewitować. 
-
Fenikt
- Administrator

- Posty: 544
- Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Nie wiem czy to nie sa po prostu tricki na poziomie Copperfielda
Czyli np z tym lodem: Miedzy nim a lodem jest bariera ze specjalnego tworzywa, a na dodatek ma staly doplyw powietrza. Ale sztuczki z kartami niezle, przygladalem się np. tej z butelka i nie ma ludzkiej sily zeby to zrobic
Musial tam te karte wlozyc wczesniej 
-
Skóra 66