David Blaine

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Ja właśnie nie wiem... bo widziałem różne filmy na AXN z jego udziałem i muszę powiedzieć, że zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Nie jest to tylko iluzja, bo w jednym z filmów przesiedział zamknięty w lodzie 24 h!!! Gość coś w sobie ma, ale jakoś go jeszcze nie przejrzałem... Acha i jeszcze jedno, potrafi nawet lewitować. :)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19

Post autor: Fenikt »

Nie wiem czy to nie sa po prostu tricki na poziomie Copperfielda :| Czyli np z tym lodem: Miedzy nim a lodem jest bariera ze specjalnego tworzywa, a na dodatek ma staly doplyw powietrza. Ale sztuczki z kartami niezle, przygladalem się np. tej z butelka i nie ma ludzkiej sily zeby to zrobic :D Musial tam te karte wlozyc wczesniej :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Nie no serio, koleś jest świetny, i jeszcze ta lewitacja... i nie na żadnych sznurkach, normalnie na ulicy pokazywał przechodniom.
mag

Post autor: mag »

skóra lewitacja to łatwa zecz nmowie wam sam umie bo siedze w tym kilka lat i to tylko sztuczka

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”