Oszustwo podswiadomosci

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
sebag67
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-09-08, 10:09
Lokalizacja: Warszawa

Oszustwo podswiadomosci

Post autor: sebag67 »

Probowalem osiagnac swiadomy sen poprzez intensywne myslenie o tym i takie cos z tego wyszlo.
W polowie nieswiadomego snu moja podswiadomosc zaczela udawac moja swiadomosc, np. mowila ze to jest sen i jestem swiadomy.. ale moja swiadomosc nadal spala
Jednak rano jak się obudzilem to się domyslilem ze to nie byl swiadomy sen, bo wogule te myslenie w snie bylo do mojego myslenia nie podobne.

Jak to zinterpretowac?
paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Oszustwo podswiadomosci

Post autor: paranormal »

że robisz z igły widły?
Vodnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2008-11-07, 20:49

Re: Oszustwo podswiadomosci

Post autor: Vodnik »

W świadomym śnie nigdy nie będziesz miał świadomość takiej samej jak w stanie czuwania. Raz będziesz bardziej świadom wszystkiego raz mniej, ale identycznej świadomości nie osiągniesz. Wysoka świadomość w odmiennych stanach umysłu zahacza już o projekcję astralną. Przywyknij do tego :P I postaraj sobie zapamiętać i zapisać w podświadomości, że jak będziesz kolejny raz miał LD to masz się skupić na tym, intensywnie przyglądaj się otoczeniu i nie puszczaj myśli, że to tylko sen. Im bardziej się na tym skupisz tym sen będzie wyraźniejszy, a świadomość czystsza i bardziej zbliżona do tej, która masz teraz.

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”