Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

niezbyt miłe to się okazało, jak w dzień poszedłem do sklepu - przerażony snem, nie kupiłem tego co we śnie - i w drodze powrotnej zobaczyłem tego ćpuna ze snu :/ . aż mnie zmroziło :cry:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Mnie prześladuje ciągle jedna melodia. Już nie tylko we śnie, ale i na jawie. "Ballada dla Adelajdy" Paula de Senneville'a.
Ale to być może tylko dlatego, że grałem ten utwór od 4 lat, a ostatnio spisywałem nuty do niego dla koleżanek :P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

no tak, w życiu jak się potniesz, to już się nie obudzisz, a we śnie to wręcz przeciwnie :-P

[ Dodano: 2007-06-08, 00:41 ]
jakiś koleś do mnie gadał przez długopis, że nie wypuściłem 2 mln rybek do stawu. chyba żuł gumę :/
:lol: ale pierdyknięty sen :lol:
Immortal_Girl
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-06-07, 20:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Immortal_Girl »

a ja miałam bardzo fajny dziś sen ;D z chłopakiem moich marzeń <lol>
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

a miałaś kiedyś z kilkoma?

mnie się kiedyś kilka blondynek śniło... że też to nie real :D
Immortal_Girl
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-06-07, 20:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Immortal_Girl »

ach ... miałam z kilkoma :D

prawda prawda... że też to nie real :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj sen z cyklu mega durnych i bezsensownych.

Zaczęło się od tego że stałem w jakiejś toalecie. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że pisuar stał... przy oknie, za oknem bawiło się mnóstwo dzieciaków :|
Przypomniało mi się że pokój siostry przebudowywaliśmy na kibel... wchodzę, patrzę wszystko wysprzątane, sobie myślę "co tu będę lał po dywanie" więc zszedłem na parter do toalety...

No, sen kiblowy się skończył.
Drugi sen był bardziej SENsowny.

Otóż chodziłem po mieście z nieco młodszą koleżanką z technikum. Cośtam gadaliśmy o jakichś duperelach, w końcu weszliśmy do szkoły i spotkaliśmy historyczkę. "My się w środę spotykamy", powiedziała, tylko że po jej minie nie szło stwierdzić czy mówiła to do mnie czy do koleżanki :P Ja się spytałem: "MY się spotykamy czy to Pani spotyka się z Kasią?" Babka zdziwiona, po chwili odpowiedziała "No przecież, że z Kasią!".
Eee... o ile się orientuję to ja mam w środę lekcję historii, a nie Kasia... :P

Dobra. Koniec dyrdymałów.
Był to mój najgłupszy post w tym tygodniu [;
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ivellios pisze:"co tu będę lał po dywanie"
no nie moge :lol:
Ivellios pisze:"MY się spotykamy czy to Pani spotyka się z Kasią?"
nie pytam w jakim celu :lol:
Był to mój najgłupszy post w tym tygodniu [;
tydzień się jeszcze nie skończył - choć już dogorewa :-P
Immortal_Girl
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2007-06-07, 20:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Immortal_Girl »

a propo bezsensownych snów , DragonFire jaki był Twój najgłupszy i najbardziej bezsensowny sen ?? :D
MARZA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2007-06-09, 06:19
Lokalizacja: Łódz

Post autor: MARZA »

A mi się rzadko coś śni ostatnio , bo mało śpię :P ale odkąd pamiętam miewam często sen jak latam , po prostu unoszę się w powietrzu i jest to bardzo przyjemne uczucie , nie rzadko też śni mi się to w sytuacji zagrożenia np: gdy ktoś mnie goni chcąc zrobić mi krzywdę.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Immortal...

nie kolekcjonuje wiedzy w postaci niespełnionych snów - czyli raczej wszystkich - po co się dobijać, że te 9 blondynek nie zostanie u mnie na dłużej? :-P

dzisiaj mi się śniło za to, że byłem w piekle i włóczyłem się po labiryncie - do którego miałem mape :/ ... wyleźć nie mogłem za cholere. potem mi się śniło, że jakiś narrator do mnie mówił - czytając książkę o śledztwie na temat zabójstwa jakiejś kobiety - "zjedz rzodkiewki, to się dowiesz co ma ci zostać przekazane". te rzodkiewki leżały między literami, zjadłem jedną i obok mnie pojawił się mój pies. rzekłem do niego po imieniu - usłyszałem swój głos jakby taki demoniczny... pies odrzekł też w ten sposób, wystawił kły i próbował coś do mnie przemawiać. gadaliśmy jak dwa demony w łóżku :/

i to chyba nie był sen, tylko coś a la jawa - często mi się zdarza, że spotykam postaci z jasnej jak i ciemnej strony w ten sposób, więc już wiem kiedy jest normalny sen, a kiedy nie. w każdym razie ten cały nastrój demoniczny sobie poszedł ... i jak przed snem miałem strasznie dużo wręcz gorącej energii w sobie, tak potem i aż do teraz jest pełna ulga ;)
ale się oczywiście nie wyspałem...
MARZA pisze:nie rzadko też śni mi się to w sytuacji zagrożenia np: gdy ktoś mnie goni chcąc zrobić mi krzywdę.
standard - jak nam wszystkim ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

[hide]Miałem dzisiaj taki sen:

Siedzę sobie w salce jakiejś w szkole muzycznej i z paroma kumplami słuchamy jak pewna urocza organistka z naszej klasy ćwiczy sobie przed egzaminem (istotnie, dzisiaj owa organistka egzaminuje :P ). Wsłuchujemy się w te boskie dźwięki wydobywające się z elektronicznych organów... ja w pewnym momencie spojrzałem w stronę drzwi. Za chwilę pojawił się w nich wyjątkowo brzydki koleś od gitary, do tego stopnia brzydki że się go wystraszyłem :P Podskoczyłem z łóżka na wysokość pół metra... xD[/hide]
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

lewitacja... a masz prawko lotów? bez niego może cie straż kosmiczna zwinąć, za latanie bez papierów :>

[ Dodano: 2007-06-12, 12:01 ]
nie wiem pod jaki temat to podpiąć, ale... nie będe nowych zakładał.

otóż, skupiłem się dzisiaj na pewnej osobie, na sobie i na energii reiki... i miałem totalnie kontrolowany sen. co mi się akurat ostatnio nie zdarza :-P
a potem lewitacja dwa razy i to jeszcze chyba w oobe, ale tego potwierdzić nie moge, bo mnie cały ten LOLEEEK powalił - będe trenował dalej, ale super jazda! :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Miałem wrażenie, że sen, jaki miałem dzisiaj, to jakaś powtórka z wizji którą miałem kiedyś wcześniej... mniejsza z tym.

Leżę sobie na łóżku. Nagle ktoś mnie budzi i mówi coś w stylu "Jestem twoją odwrotnością". Po chwili osobnik chwycił mnie za gardło i zaczął szarpać, przez co chwilę później spadłem z łóżka i przeżyłem bliskie spotkanie trzeciego stopnia z podłogą (oczywiście na jawie nadal znajdowałem się na łóżku :P upadek miałem tylko we śnie). To coś się na mnie położyło i zaczęło dusić, ja się wiercę, wiercę, w końcu udało mi się jakoś "przeturlać" i teraz to ja przyduszałem do podłogi byt, który mnie zaatakował. Chłolerstwo jedne wciąż trzymało mnie za szyję. Gdy wstałem, zaczęło mnie na dobre okładać, ze wszystkich stron. Pamiętam, że chwyciłem to coś za szyję, odciągnąłem od siebie, otwarłem drzwi i zacząłem wołać pozostałych domowników. Im dłużej wołałem, tym byt mocniej się szarpał.
W tym momencie sen się skończył.

Na chwilę przed walką ujrzałem, nie wiem czemu, okno przeglądarki internetowej :| (chyba się przyda tymczasowa abstynencja od komputera :P ) W okienku wyświetlona była strona Epuls.pl, konkretnie pokazany był profil użytkownika o nicku "zapraszxzvszam_Was" (czy jakoś podobnie, nie pamiętam dokładnie) i widziałem, że user dopisał się do mojej listy kumpli...

Z moich snów możnaby zrobić już nie jeden thriller, ale cały serial :P I byłby to najbardziej chory serial telewizyjny w historii...
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

to ja tak mam jak mnie coś ma odwiedzić... najpierw widze scene z gta san andreas, a potem mnie to coś dopada. a jak nie ma sceny z gry, to znów jest ta ich charakterystyczna czcionka [właśnie pies zeżarł jakiegoś robaka z podłogi :lol:].

nie znasz Iv tej zasady, że jak się czegoś bardziej boisz, to to jest jeszcze silniejsze niż na początku? nie bój się, to będzie słabsze. bij umysłem, a nie "ciałem".

mnie się dzisiaj znów facet śnił i znów ze mną leżał... i się do niego przytulałem :lol:
ale tak serio, to znów miałem jakieś spotkanie z przybyszem z jasnej strony mocy. nie wiem czy to takie wesołe, bo to anioł nie był - jak jest anioł, to sen jest w jasnym świecie, a tu było ciemno... i w zasadzie nie wiem czy się cieszyć z tego spotkania, czy nie.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

[hide]
DragonFire pisze:nie znasz Iv tej zasady, że jak się czegoś bardziej boisz, to to jest jeszcze silniejsze niż na początku?
a to ja myślę o tym w takiej chwili?;]

Ehh... chciałbym znów usłyszeć organistkę we śnie... :(
Zobaczyć, usłyszeć... i się rozpłynąć przy Jej grze.[/hide]
Awatar użytkownika
wilku11
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 217
Rejestracja: 2007-01-14, 13:53
Lokalizacja: Gdzieś w Polsce

Post autor: wilku11 »

80% moich snów to te w stylu "apokalipsa". Ostatnio śniło mi się że meteor
uderzył w Ziemię. Dlatego ten sen był krótki bo zdążyłem tylko zakląć bo stałem na polu i zmiotła mnie fala uderzeniowa... pełen pozytyw.
Oczywiście inne sny z tej kolekcji to wojna, kosmici, globalny kataklizm i jeszcze bardziej fantastyczne , np. raz byłem ostatnim człowiekiem na Ziemi a wszyscy inni okazali się jakimiś stworami taa jak zwykle moje sny kończą się niezwykle pozytywnie...hehehe
Morrigan
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2007-05-30, 21:51
Lokalizacja: Miasto Swiętej Wieży

Post autor: Morrigan »

A mnie się ostatnio często śnią upiory, stare domy i dziwni ludzie :|
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

wilku11 pisze:zdążyłem tylko zakląć bo stałem na polu i zmiotła mnie fala uderzeniowa
:lol:
wilku11 pisze:inni okazali się jakimiś stworami
to nie takie głupie. nie wszyscy ludzie ewoluowali do tego stopnia, by być ludźmi, czytaj jednostkami myślącymi :-P
Morrigan pisze:stare domy
dom to odzwierciedlenie stanu ciebie samego - skorzystaj czasem z sennika (najpierw musisz sprawdzić, który jest prawdziwy, inaczej mówiąc, który się sprawdza - różnie z tym bywa)

mnie się śniło, że wpadłem do jakiegoś domu, zastrzeliłem domowników i zasiadłem na kompa sobie pograć :lol: ... a potem wstałem od tego kompa, miałem totalne LD i tak pośród zwłok i krwi rozchlastanej po wszystkim wezwałem anioła. przynajmniej próbowałem :-P ... a w następnym śnie przyszło coś, co nazwałbym wielkim, świecącym orbem, który ze mną gadał i się go pytałem, czy pomoże mi zrobić oobe... normalnie kosmos :lol:

Wróć do „Świat snów”