Grafika

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Grafika

Post autor: Titania (usunela konto) »

Jak zajrzalam tu rano myslalam najpierw, ze ktos ukradl nam forum :P . Potem skapnelam się, ze chodzi tylko o nowa grafike.

Pierwsze pare minut trudno bylo mi się przyzwyczaic, tamten fiolecik byl bardzo przyjemny czulam się zawsze jak weszlam "jak u siebie w domu" :wink: (no i mielismy tesh tarcze -antivampir).
Potem zauwazylam jednak dobre strony nowego podkladu ....jest to granat czy indygo?...odznaczaja się na nim lepiej kolory naszych nickow, ladniej widac emotki.
Atmosfera stala się bardziej tajemnicza, wczesniej bylo chyba bardziej "przedszkolacko"?

I jak w swoim poscie napisal juz Ivellios, kazdy ma opcje zmiany swojej grafiki, dlatego nadal mamy wplyw. Ja zostawiam tak jak jest.....Jak wasze wrazenia, jak samopoczucie na "nowym forum"? :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

TITANIA pisze:jest to granat czy indygo?
Raczej ciemny indygo.
Małgosia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-09-10, 00:04
Lokalizacja: polska

Post autor: Małgosia »

Byłam na forum jak nastąpiło"przeobrażenie".Powoli zaczęły zmieniać się kolory,grafika.
W pierwszej chwili trudno było mi to zaakceptować.Teraz przyzwyczaiłam się i mogę powiedzieć że podoba mi się. Jest ok.



_____________________
"Przebiec za jednym klejnotem pustynie.Iść w toń za perłą o celu urodzie.
A żeby po nas zostały jedynie,ślady na piasku i kręgi na wodzie."

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”