Ajna-czakra siedliskiem ludzkiej duszy

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

zdazylo się bo pracuje z kazda czakra, ale jak to na poczatku bywa efektow specjalnych nie ma poza ogolnym naenergetyzowaniem.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

ja sobie wizualizuje energie adekwatna do koloru danej czakry. i w zasadzie pracuje nad wszystkimi, ale najbardziej nad ta nieszczesna czakra trzeciego oka (ech... to widzenie aury nei daje mi spokoju.... :? ) dla tego np. przy czakrze trzeciego koa wyobrazam sobie energie koloru indygo (a tak po ludzku, to to jest granatowy z odcieniem fioletu) i czuje mrowienie, a czasami (zwykle kiedy leze sobie juz grzeczniutko w lozeczku i jest ciemno) zimny podmuch (za pierwszym raze się przestraszylam, bo myslalam, ze cos nademna stoi i mi dmucha :P )
I Vill, nie trzeba tak dlugo cwiczyc. ja czolam efekty juz po kilku pierwszych razach, no ale coz z tego, skoro aury jak nie widzialam, tak nie widze :?
Maeveen

Post autor: Maeveen »

heh, wiec tak : miałam tutaj zamieścić cos na temat przywracania rownowagi czakr metodami reiki, no i to, co tu zamieszcze (zeskanowane, bo Maeveen ma dzisiaj znowu lenia i jej się pisać nie chce :P ) faktycznie pochodzi z ksiazki o reiki, ale jako ze ksiazki ksiazkami , a kursy reiki kursami :wink: , to nie wiem, ile to naprawde ma wspolnego z autentycznym reiki :wink:
Ale oto i skany :

Obrazek

Obrazek

Mam nadzieje, ze na cos się przydadza :roll:
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Metody tu przedstawione nie należą do nauk wykładanych w tradycyjnym Reiki. Prawde mówiąc - tradycyjne reiki wogóle nie mówi o czakrach, co najwyżej o takich dwóch małych na dłoniach.
Oczywiście niezalexnie od tradycji reiki ich terapeuci mają takią możliwość jak równoważenie czakr. Te przedstawione tutaj mogą stosować już kursanci 1 stopnia, natomist ci bardziej zaawansowani mają dużo większe mozliwości.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

aha, rozumiem :) Dzieki za rozjasnienie :wink: (szczerze mowiac, dopiero teraz sobie przypomnialam , ze masz drugi stopien w reiki :wink: ) Ale czy te metody przedstawione w ksiazce w ogole są cokolwiek warte dla kogos, kto nie jest po kursie ???

Wróć do „Rozwój duchowy”