Paraliz Senny

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Arcin26
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-27, 12:19

Paraliz Senny

Post autor: Arcin26 »

Chcial bym poruszyc temat paralizu sennego...
W czasie snu nasz mózg produkuje substancje zwana "DMT" Dimetylotryptamina , jest to naturalny i jeden z najsilniejszych narkotykow psychodelicznych powstajacych w naszym ciele, to dlatego snimy,mamy dziwne wizje, dziwne sytuacje we snach i tak samo "paralize senne"

W czasie takiego paralizu nie mamy takich wizji jak w stanie snu bo dopiero zasypiamy, nasze cialo spi, umysl nie, ale wytwarza juz DMT,dlatego ten niepokoj- poprostu bad trip jak na kazdym psychodelu po ograniczeniu ruchow, kazdy kto jest nacpany i nie bedzie mial mozliwosci ruchu dostanie takiego lekkiego "bad tripa" nic nadzwyczajnego.Taki sen na jawie...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Paraliz Senny

Post autor: Dagmara »

Kwestia paraliżu sennego była już wielokrotnie poruszana na forum, naprawdę nie wiem po jakiego zakładać kolejny temat o tym samym.
Awatar użytkownika
desu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2010-07-29, 18:20
Lokalizacja: Krosno
Komentarze: 1

Re: Paraliz Senny

Post autor: desu »

dagmara ma rację ale czy DMT jest produkowany tylko podczas snu? Bo podobno niektórzy to biorą nie tylko podczas snu. Czy autor mógłby mi odpowiedzieć w prywatnych wiadomościach? Bo nie chcę robić offtopu.
Arcin26
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-04-27, 12:19

Re: Paraliz Senny

Post autor: Arcin26 »

DMT mozna tez wyextraktowac z roslin :) i się tym najnormalniej nacpac :) mozna przyjac ta substancje doustnie (co klepie mniej) albo ja spalic ( nic tak bardziej nei wynosi jak to )
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”