Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Zaara »

Być może:) Dla mnie jest źródłem wielu innych rzeczy, ale rozumiem i szanuję to, że nie dla każdego. A doświadczenia w tym demoniczno-duchowo-opętańczym temacie bardzo ciekawe są, tylko, że nie chciałabym przeżyć ich osobiście:) Ja ogólnie lękliwa bywam i nie chciałabym zobaczyć kogos stojącego w nocy nad moim łóżkiem...:P
oczywiście również pozdrawiam:)
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: polikopolik »

Głupie, jak ktoś nie chcę i o tym nawet nie myśli to doświadcza tego typu zjawisk, a jak ktoś chcę i się interesuję to nieee... Grr xD
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Monomagnum »

Myślę że jak położysz się do łóżka spać poproś poprostu Boga albo twego opiekuna Anioła Stróża by ci pomógł. W myślach poproś go by Cię od tych koszmarów uwolnił, poproś o zwykły spokojny sen. Prośbę powtórz z dwa , trzy razy każdego dnia gdy kładziesz się spać, może nie uda ci się za 1 razem tego pozbyć ale zobaczysz że to pomaga. I co najważniejsze: musisz z pełną wiarą i zaufaniem zwrócić się do swego opiekuna, Boga. ON CI ZAWSZE POMOżE
Podzielam zdanie!
Ja mam z dzieciństwa coś że jak stoję obok manekina to mam wrażenie że mnie obserwuje...
A czy wiesz co to stany lękowe?
Samo uczucie czyjejś obecności jest bardzo powszechne i winą za nie obarczyłbym tylko i wyłącznie własny umysł. A modlitwa... nieważne, jaką wyznajesz religię. Modlitwa w takich sytuacjach zapewne zwykle pomaga bo tego chcesz ;]
Zupełnie się z tym zgadzam. To nic innego Jak wymysł twojej wyobraźni. Najlepiej to sprawdzić właśnie modląc się. gdy to pomoże możesz być pewna że zadziałała twoja wyobraźnia, jeśli zaś w czasie modlitwy albo tuz przed nią kiedy będziesz się do niej przymierzać to czego się boisz zacznie cie od tego zwodzić a poczujesz się bardziej nieswojo możesz zacząć myśleć że to coś nie ma co do ciebie dobrych intencji.
Pozdrawiam!
PS: uczulam tutaj przed wymyślaniem sobie takiego zjawiska. Modlitwa powinna być szczera a modlący się w tym czasie musi mieć na przekonaniu ze modlitwa jest w stanie mu pomóc.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Arek »

Monomagnum

Cieszy mnie że mamy wspólne zdanie na ten temat.
Do twego postu poprostu "nic dodać , nic ująć", czytanie książek na takie tematy z roku na rok umacniają moją wiarę. Nie bez powodu przy moich postach widać ten o to podpis:
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Monomagnum »

Tak zauważyłem że jesteś wierzący. Ja oczywiście też pochodzę z katolickiej rodziny i zdaje sobie sprawę z tego że działalność Boga w środowisku paranormalnym jest duża (baaaaa Boga i szatana niestety również).
Co do twojego podpisu -> Powiem szczerze że kiedy pierwszy raz go zobaczyłem przykuł moją uwagę. Głębokie a zarazem proste to słowa na które nie wszyscy zwrócili uwagę. Ten opis mi się podoba, nie waż się go zmieniać! ;)
Pozdrawiam
RagnarKalisz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2009-03-04, 13:09

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: RagnarKalisz »

Nie wiem co o tym myslec,kolega jakies 10lat temu bawil się w obrzadki itp pozniej od jakiejs godziny do bodajze 3rano nie mogl wogole spac,mowiel mi ze cos nie daje mu spac,cos mi mowil o Ramastrze,nie wiem co to bo nie sprawdzalem
Gilbert
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 51
Rejestracja: 2008-11-09, 17:45

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Gilbert »

Diuna:
1) Czy masz ostatnio jakieś niepowodzenia w pracy, w życiu prywatnym?
2) Czy jest jakiś problem, który szczególnie Ciebie gnębi?
3) Byłaś ostatnio u wróżki? Magika? Medium? Ezoteryka w jakiejkolwiek sprawie?
4) Śpisz pod grubą, czy chudą pościelą? Czy sypiasz nago? Pytanie o sypianie nago jest całkowicie zaplanowane.
5) Od kiedy pojawia się u Ciebie to poczucie lęku?
6) Czy odczucie ,,ktoś przy mnie stoi" pojawia się tylko wieczorem, w czasie snu, tuż po przebudzeniu lub obudzeniu? Czy zdarza się ono także w dzień?
7) Jak się odżywiasz? Pytanie: Czy nie jest przypadkiem tak, że jadasz tylko obiad a następnie kolacja jest Twoim sutym posiłkiem? Dużo pijesz (chodzi tutaj o płyny) przed snem?

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. Są bezpośrednio związane z problemem.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Arek »

Gilbert
diuna już od miesięcy nie pokazuje się w temacie ani na forum, myślę że nie warto pytać ją o coś
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: cleric »

ludzie, zanim cos napiszecie zobaczcie kiedy ostatni raz odezwał się ten kogo pytacie :] mnostwo osob zaklada tu temat po czym znika i odgrzebywanie takich rzeczy jest niepotrzebne
Vozone
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 73
Rejestracja: 2009-02-16, 13:46
Lokalizacja: Osw. x]

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Vozone »

Dokładnie zgadzam się z poprzednikami...
Po co wyszukiwać stare, nieaktualne tematy..
Wystarczy wchodzić regularnie w nowe posty i po sprawie, a nie odgrzebywać coś na siłę ;)
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Karoolczak »

Podzielam zdanie, uzytkownik ktory stworzyl ten temat napisal to pewnie dla jaj. Wywnioskowalem to stad iz naprzyklad ma tylko jednego posta, a jezeli by ja to co wy jej radzicie interesowalo by odpisywala...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Pomóżcie się pozbyć tego czegoś!!!

Post autor: Spooky Fox »

Karoolczak - jeszcze jedno niepotrzebne odświeżanie starego tematu i dostajesz warna.

Temat zamykam i zgłaszam do usunięcia.

Wróć do „Życie po śmierci”