-UFO i mord na zwierzętach.

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: ~Sir Nobody~ »

Nie wiadomo jednak, co tak naprawdę się stało, prawda? Raczej wątpię, by same skoczyły w przepaść "ot tak"...

Co do małych zielonych (lub szarych ;]) ludzików - to jest tylko stereotyp, nikt normalny nie traktuje go bardziej serio. Często mówi się o osobach, które miały (lub rzekomo miały) jakiś kontakt z pozaziemską cywilizacją w sposób pejoratywny - coś w stylu: "A ten to widział małe, zielone ludziki..." ;]

hmm, również się zastanawiam, dlaczego większość tych "przypadków mordu" dotyczy akurat krów?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Monomagnum »

Co do małych zielonych (lub szarych ;]) ludzików - to jest tylko stereotyp, nikt normalny nie traktuje go bardziej serio.

Nie rozumiem tylko dla czego? Może właśnie większość z nich tak wygląda a stereotyp jest trafny...
hmm, również się zastanawiam, dlaczego większość tych "przypadków mordu" dotyczy akurat krów?

W owym temacie domniemywaliśmy na ten temat, czytałeś? Może i ty podzielisz nasze zdanie?
Pozdrawiam!
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: ~Sir Nobody~ »

Czytałem, czytałem :) Ale jest masa podobnych zwierząt, które "spełniają" odpowiednie warunki. Chociaż fakt, że te wszystkie zmiany (np. z tym żywieniem) dotknęły krowy najbardziej.

Z drugiej strony - czy nie można by było wziąć jedną krowę na kilka lat, a nie od razu całe stada?
Nie rozumiem tylko dla czego? Może właśnie większość z nich tak wygląda a stereotyp jest trafny...
Całkiem możliwe, że ta "rasa" jest najbardziej rozpowszechniona :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Arek »

Dla normalnego zjadacza chleba co się nie interesuje zjawiskiem ufo pojęcie "zielone ludziki" jest wystarczające, nawet nie chce więdzej wiedzieć bo go to nie interesuje.
Ci co się interesują ufo i ich załogantami umią dużo więcej na ten temat powiedzieć, dlatego powszechnie mówi się zielone, bo jest to tematyka naprawdę dla śledzących te zjawiska, dla masy pozostaje pogardliwe :roll: stwierdzenie "zielone ludziki", "marsjanie"
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Artur28 »

~Sir Nobody~ pisze:Z drugiej strony - czy nie można by było wziąć jedną krowę na kilka lat
Ja myślę, że by mogli pohandlować z tymi pasterzami a nie chamsko kraść... :twisted:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Arek »

Coś dziwnego się dzieje?
W USA także 35 krów skoczyło do przepaści, w koryto wyschniętej rzeki. 20 krów nzabitych na miejscu, inne trzeba było dobić
fotka
http://3.bp.blogspot.com/_WWUzaO9pYcA/S ... /06650.jpg

Niedawno w TV regionalnej było coś o okaleczonych koniach. Zrobiłem sobie notatkę by nie zapomnieć
""""""""""""""Lato 2009
I znów zarźnięto konie, i znów w tym samym regionie.
Na terenach byłego DDR już od kilkudziesięciu lat grasuje jakiś "KUba-Rozpruwacz" i zabija konie. W ciągu tego okresu zginęło już około 100 zwierząt zawsze w ten sam lub podobny sposób.Narzędzie zbrodni to nóż,niekiedy podcinane są gardła, niekiedy wbija go w nogi koni , innym razem rozcina im brzuchy. Tak jak w przypadku pewnej klaczy gdzie najpierw rozciął jej brzuch a potem wywlókł z niego płód .
Także dzisiaj okaleczył 2 konie, jeden z nich nosi ślady cięcia nożem na tylnej nodze. Sprawcy do dzisiaj nie złapano. Policja z Saksoni porównuje przypadki z województw ościennych by w ten sposób złapać Rozpruwacza.
Co to ma wspólnego z innymi przypadkami okaleczeń zwierząt?????
NIC
Tutaj mamy przypadek co można na 100% przypisać działalności człowieka,
-tu nie ma precyzyjnych cięć, tu są zwyczajne pchnięcia nożem
-tu nie ma zwierząt pozbawionych krwi, na zdjęciach widać konie leżące w kałuży krwi,
-tu nie ma bezradnego wzruszania ramionami typu "nie mam pojęccia kto to zrobił", tutaj policja znalazła dowody na to że jest to sprawka człowieka.
I chociaż to tylko kwestia czasu kiedy sprawca zostanie złapany, dla mieszkańców tego regionu jest to nadal tajemnicza, niewyjaśniona zagadka."""""""""""""""""""

Czytałem ostatnio na stronie Marcina Mizery artykuł w którym uprowadzony przez ufo widział w wnętrzu statku krowią głowę. Jak to kogoś interesuje to wstawię link
Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Adanek »

Arek byłbym wdzięczny za link :)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Arek »

Adanek
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 150
Rejestracja: 2009-09-10, 15:47
Lokalizacja: Białystok

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Adanek »

Jeszcze nigdy nie czytałem tak dokładnego opisu zdarzenia z uprowadzenia kogoś przez "UFO".
Jestem pod wrażeniem tego artykułu. I myślę, że to jest prawda. Tak dokładnie jeszcze nikt nie opisał uprowadzenia przez "UFO". Dzięki Arek za ten artykuł. Bardzo ciekawy i zarazem prawdziwy.
Pozdrawiam Adrian
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: -UFO i mord na zwierzętach.

Post autor: Arek »

Adanek
Są jeszcze i inne ,tak samo dobrze opisane.
Co do krów w Szwajcari, jedna z hipotez mówi że mogły się przestraszyć pioruna, tamtego dnia padał deszcz

pozdrawiam

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”