dziewczynka z rentgenem w oczach

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Powiem tylko tyle:
:shock:

Tak na serio to ja pierwszy raz słyszę o czymś takim...
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Oglądałem kiedyś ten program, nie cały ale widziałem jak przeprowadzili na niej test, ustawili przed nią ileśtam osób (niepamiętam dokładnie ale było ich chyba 10), powiedziano jej że np. jedna osoba ma złamaną nogę inna ma wycięty kawałek jelita i tak dalej, a ona miała powiedzieć która osoba co miała niewporządku, niepamiętam ile dokładnie miała trafień dobrych ale wyszło mniej niż połowa trafień dobrych. A, jeszcze ci ludzie mieli zasłonięte oczy ponieważ naukowcy doszli do wniosku, iż możliwe że dziwczyna odgaduje to przez analizę zachowania ludzi czy coś w tym guście :P
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

I pewnie jeszcze recytowała te wiersze puszkina po japońsku i w swahili. Ruscy potrafią wymyslic takie bzdury, że tandetne filmy z lat 50 wysiadają......
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Historyjka z piorunem brzmi troche jak z komiksu :P Popieścił go prąd i stał się jakimś Elektromanem czy coś ;)
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Jakby ten piorun uderzył metr od niego to by mu się oczy ugotowały jak jajko a mózg wygladałby jak ziemniak. Gdyby ten piorun uderzył W NIEGO to jedynym tego sladem byłyby spalone i ugotowane zwłoki na ziemi. NIE DA się przezyc uderzenia pioruna. Jest to fizycznie niewykonlne. Zreszta gdzies krażył po necie film jak piorun uderza dobre 15 metrów od kolesia.... miał szczeście, ze miał gumową podeszwe, która się "tylko" stopiła".
Awatar użytkownika
dankam
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2005-06-27, 15:58
Lokalizacja: Białystok

Post autor: dankam »

ehhh bez sensu :x :x
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Enlil »

Też znam taki przypadek, opowiadała mi o tym babcia. Na wsi piorun uderzył w wóz pod którym schowała się przed burza jakaś kobieta. Szybko wsadzono ja do w ziemie i to ja uratowało, ale straciła słuch. Ogólnie piorun to wyładowanie elektryczne. Jesli człowieka moze zabić kopniecie prądu z gniazdka to wyobraźcie sobie napięcie milion(albo kilka milionów) razy silniejsze. Przy czyms takim nie ma szans na przezycie, chyba że piorun uderzy w ziemie obok w jakis kiepski przewodnik, np beton na chodniku. Gdy piorun uderza dokładnie w człowieka oznacza to niepodważalna smierć na miejscu. Moze to nastapic z kilku powodów - od temperatury zagotuje się białko w organiźmie(wybuchają oczy......), ciało się zapali, serce wybuchnie.... pekna bebenki w uszach i skóra odpadnie.... Tak mniej wiecej wyglada smierć od pioruna. Krzesło elektryczne przy piorunie jest jak mała bateryjka.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Czyli po prostu trafienie piorunem do przyjemnych nie należy :P
Ankhaev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2005-05-13, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhaev »

o.O

Niezłe... Rentgen w oczach... Ale z tymi piorunami to juz chyba przesada. ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Przesada :?:

W jednego Amerykanina piorun uderzył siedem razy, a mimo to żyje i ma się dobrze...

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”