Co to jest?!

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Co to jest?!

Post autor: Serephinea »

Kochani, potrzeba mi pomocy w określeniu z czym do czynienia miała moja przyjaciółka.

Wkleję wam rozmowę z gg.
Ala Królisiowa
16:28:04
nie mogłam zasnac dzis w nocy
16:28:24
kreciłam się i niby spałam,ale jednak nie tak do 3 prawie
16:28:38
]potem obudziła mnie mama

Ala Królisiowa
16:28:41
cała posrana

Iza
16:28:48
bo?

Ala Królisiowa
16:28:56
jej szafka była otwarta jak szeroko
16:29:05
a swiatło samo się zapaliło
16:29:08
samo
16:29:20
myslałam ze to jakis przypadek

Iza
16:29:23
ale?

Ala Królisiowa
16:29:43
jak weszłam do pokoju to wydawało mi się ze widze kurz w powietrzu albo cos...
16:29:48
potem poszłam do łozka
16:29:51
i czekałam

Iza
16:30:04
i?

Ala Królisiowa
16:30:07
cały czas patrzyłam na jej drzwi
16:30:14
ona juz lezała w łozku
16:30:23
i probowała zasnac
16:30:29
swiatło się zapaliło
16:30:45
wstałam szybko i weszłam do jej pokoju...
16:30:52
ona lezała pod pierzyna
16:30:59
jeszcze bardziej posrana

Iza
16:31:02
no...

Ala Królisiowa
16:31:22
czekałam chwile a potem połozyłam się ale nie mogłam zasnac bo miałam wiksy

Iza
16:31:33
to znaczy?

Ala Królisiowa
16:31:36
jakis czas po trzeciej znowu się zapaliło
16:31:42
a potem przestało
16:31:52
jak zamykałam oczy to cos widziałam

Iza
16:32:01
co

Ala Królisiowa
16:32:03
ale to mogła byc moja wyobraznia

Iza
16:32:07
ale co

Ala Królisiowa
16:32:17
nie wiem dokładnie
16:32:34
jakas postac ktorej usta powoli zamykały się i otwierały
16:32:44
ale był taki demoniczny

Iza
16:32:46
gdzie stala?

Ala Królisiowa
16:32:55
nie wiem
16:33:02
był w mojej głowie

Iza
16:33:02
przypomnij sobie

Ala Królisiowa
16:33:05
stał w pustce

Iza
16:33:20
Ala , albo macie demona w domu, albo ducha.

Ala Królisiowa
16:33:22
jak zaczełam się zbierac w sobie to zobaczyłam kruka
16:33:40
miał oczy ktore skrzyły się czerwienia jakby

Iza
16:33:48
to juz chyba senl.

Ala Królisiowa
16:33:49
leciał w moja strone...

Ala Królisiowa
16:34:02
potem otworzyłam oczy
16:34:10
było cos tam po trzeciej
16:34:16
połozyłam się i zasnełam

xxx

Nie wiem czy ma do czynienia ze złym duchem, poltkiem czy z demonem. Za dużo tu ostrzeżeń od demona, albo złego ducha..nie wiem, poradźcie bo tracę łebek...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co to jest?!

Post autor: Dagmara »

Światło zapalające się i gaszące, może być spowodowane jakimiś usterkami w elektryce.
Masz na sto procent pewność że Twoja koleżanka przypadkiem nie zmyśla?
Gdyby jedna osoba tylko widziała te zdarzenia, można by podejrzewać branie jakiś środków odurzających, ale tu dwie osoby są świadkami tego co się dzieje.
Może powinnaś porozmawiać z tej dziewczyny matką i dowiedzieć się coś więcej na ten temat.
Wtedy też będziesz miała pewność, że koleżanka nie zmyśla.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to jest?!

Post autor: Serephinea »

Rozmawiałam z nią i z mamą jej. Jestem pewna, że nie zmyśla, bo sama była świadkiem jak u mnie o 3 w nocy włączył się totalnie fiksując laptop(nie nie była to aktualizacja, bo ostatnio przez nią o 3 mi się włączyła) budząc nas, tudzież inne dziwne rzeczy. W sumie powiem tak. Ja już jak pare miesięcy temu spałam w tamtym pokoju mamy czułam się źle.Nie mogłam zasnąć. Co chwila spojrzenia na drzwi itd. Po prostu masakra, miałam wrażenie, że coś tam jest. No cóż. Przyjaciółka myślała nad tym by światło mogło się samo zapalić przez spięcie, ale:
3 razy?! Ma dotykowy przycisk. Burza w sumie o której ona mówiła to chyba był deszcz lekki. w każdym razie bez piorunów, czyli spięcie niet. Ponadto spięcie otworzy szafę garderobianą na oścież? A zamykana ona jest na klucz? I ten biały jakby kurz w powietrzu...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co to jest?!

Post autor: Dagmara »

Może jednak powinna wezwać do tego światła jakiegoś elektryka, u mojego narzeczonego w domu było podobnie ze światłem co okazało się usterką.
Mi też raz przed godz 00.0 włączyło się samo DVD i płytę wysunęło, a przed wczoraj w pracy na nocce włączyło mi się radio tak samo od siebie, tyle że ja nie wierze że to sprawka duchów czy tym podobnych, sprzęt to tylko sprzęt i swoje ''zawiechy ma''.
Ale, zastanawia mnie ta szafa na klucz, może wtedy ktoś zapomniał ją zamknąć, albo zamek nie zaskoczył i się otworzyła.
Napisałaś w 1 poście, że z tym wszystkim miała doczynienia Twoja przyjaciółka, w 3 poście piszesz że u Ciebie to się dzieje, pogubiłam się :P wybacz jeśli coś źle przeczytałam.
Za widzenie czegoś w mroku, postaci itd. odpowiada nasza wyobraźńa, a takie zdarzenia jeszcze bardziej ją potęgują.
I jeszcze jedno moje pytanie, czy przypadkiem ostatnio nikt w rodzinie nie zmarł, albo jakiś
sąsiad?
I czy kiedyś coś takiego również miało miejsce, chodzi mi o te dziwne zdarzenia w domu.
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Re: Co to jest?!

Post autor: Serephinea »

1. Napisałam, że była świadkiem zdarzeń u mnie więc wie, że mnie się wkręcić nie da, za dużo wiem o duchach itd.
2. Szafa była szczelnie zamknięta.
3. Trzy razy włączenie się światła i ten biały "kurz" w powietrzu?
4. Dzisiaj na spacerze babcia ktora ma aizheimera zginela dziadkowi. Nie wiem czy to mogła być zapowiedź, ale umrzeć nikt im nie umarł. Ala napisała mi, że to w strone jej mamy było ukierunkowane, więc nie wiem czy to nie złe emocje jednego faceta, któremu pojechała jej matka ostatnio.
5. Nie, nie miało nic wcześniej takiego miejsca.
Ostatnio zmieniony 2009-09-05, 23:11 przez Serephinea, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co to jest?!

Post autor: Dagmara »

Hm..., tego kurzu to wytłumaczyć nie umiem, chyba że mama jej z nerwów przed tym zaczęła palić papierosy, no ale sama osobiście w to wątpie ponieważ czuć by było.
Czy była to zapowiadź śmierci tej babci, to raczej ciężko stwierdzić, no chyba że obie kobiety łączyła silna więź przyjaźni.
Pracowałaś kiedyś z minerałami? mam tu na myśli szczególnie kryształ górski, ma on silne działanie oczyszczające pomieszczenia ze złej energii.
Można by z tym spróbować, tyle żeby minerał był w stanie surowym, nie oszlifowany.
Porozkładać kamienie w pomieszczeniu gdzie te zjawiska są nasilone, 4 umiesicić po stronach mamy łóżka.
Przed zastosowaniem tej metody musisz oczyścić świeżo zakupione minerały i oczyszczać
każdego ranka.
To wydaje mi się jak na początek najbezpieczniejsza metoda, jeśli to faktycznie duch to odradzam kontaktowania się, za nim nie spróbujesz metody z kryształem górskim.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Co to jest?!

Post autor: Arek »

Pracowałaś kiedyś z minerałami? mam tu na myśli szczególnie kryształ górski, ma on silne działanie oczyszczające pomieszczenia ze złej energii.
Można by z tym spróbować, tyle żeby minerał był w stanie surowym, nie oszlifowany.
Porozkładać kamienie w pomieszczeniu gdzie te zjawiska są nasilone, 4 umiesicić po stronach mamy łóżka.
Przed zastosowaniem tej metody musisz oczyścić świeżo zakupione minerały i oczyszczać
każdego ranka.
To wydaje mi się jak na początek najbezpieczniejsza metoda, jeśli to faktycznie duch to odradzam kontaktowania się, za nim nie spróbujesz metody z kryształem górskim.
Serephinea wierz mi Dagmara ma pojęcie o kryształach, może o nich pisać bez końca
A propo Daga , miło Cię znowu powitać
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co to jest?!

Post autor: Ruskof »

Szafka po paru dniach zwaliła się na łóżko na szczęście nikogo nie było wtedy w łóżku.Ale na to też jest odpowiedz spadła bo była źle przytwierdzona i nie potrzeba mi magicznych kryształków.
Bo pewnie zrobiloby się z twojej mamy panel z kartonu.
Mysle ze jesli kilka osob moze potwierdzic zdarzenie to nie klamia,chyba ze się zgadaly w co watpie.Oprocz krysztalu gorskiego o ktorym mowila Dagmara rownierz mozesz zagotowac tymianek w wodzie,i chodzic po pomieszczeniu z garem. :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Co to jest?!

Post autor: Dagmara »

armenia pisze:Ludzie litości myślałem że tu są poważne rzeczy. Przecież nawet widać że ta rozmowa jest lewa. Pozatym nie wierze w to. Moja mama miała podobny problem.Nad łóżkiem miała wiszącą na ścianie szafkę i pewnej nocy widziała jakąś postać która wpatrywała się w to miejsce gdzie wisiała szafka.Nie pamiętam dokładnie jak to już było. Ale żeby to wytłumaczyć nie trzeba eksperta. "Sen na jawie" Szafka po paru dniach zwaliła się na łóżko na szczęście nikogo nie było wtedy w łóżku.Ale na to też jest odpowiedz spadła bo była źle przytwierdzona i nie potrzeba mi magicznych kryształków.A z ta sytuacja jest jakaś taka. Zmyślona?
Różne rzeczy dzieją się na tym świecie, jeśli ktoś zwraca się do nas o pomoc, to ją otrzymuje.
Może dla ciebie to nie są poważne rzeczy, ale dla tej dziewczyny tak.
Dlatego też, jeśli chcesz się ponabijać z kogoś, lub chodzi ci tylko o nabijanie postów,
to zachowaj swoje zdanie najlepiej dla siebie.

ps Ruskof, oj wierz mi, nie zawszę trzeba krócej pisać, żeby nabijać ;)
Ostatnio zmieniony 2009-11-02, 19:10 przez Dagmara, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Co to jest?!

Post autor: Ruskof »

Mysle ze gdyby chcial nabijac posty to by krocej się wypowiadal,kiedys tak robilem na innych forach :)

Wróć do „Życie po śmierci”