ob

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Danio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-08-15, 14:52

ob

Post autor: Danio »

Witam chciałbym się dowiedzieć czy miałem ob. Od 2 lat co jakiś czas miewam paraliże senne , bywało tak , że dzień w dzień mnie to spotykało .Pierwszy raz paraliż senny miałem właśnie 2 lata temu spałem nie u siebie w pokoju , nagle nie mogłem się ruszyć i usłyszałem straszny głos przeraźliwy krzyk i bezwład po czym pobiegłem na górę .Z początku myślałem , że to jakiś duch potem dowiedziałem się , że to paraliż. Dzisiejsze paraliże różnią się od poprzedniego bo się nie boje i leże i przeczekuje ale nie budzę się .Po paraliżu zasypiam , chodź wydaje mi się że się wybudzam .Czasem bardzo się męczę podczas paraliżu , gdyż bywa tak że mam sen i paraliż budzę się kładę się na drugi bok i znowu zasypiam i tak około 15 razy . Przeczytałem , że podczas paraliżu łatwo o OB. Więc gdy miałem paraliż , słyszałem bicie serca swoje echo ,powiedziałem sobie w myślach chciałbym wyjść .Czułem że nie mogę się ruszyć ale moje ciało przesuwało się powoli z łóżka .Po chwili mogłem się ruszać widziałem grającego brata w pokoju i włączony telewizor . Bałem się strasznie , że brat będzie chciał mnie obudzić i wróciłem do ciała .Podczas paraliżu teraz prawie za , każdym razem wychodzę ale nie widziałem nigdy leżącego swojego ciała w łóżku . Jestem jakby zjawą nie widzę rąk i nóg obracam się o 360 stopni. Tydzień temu obudziłem się o godzinie 7 po czym znowu zasnąłem i spotkał mnie paraliż widziałem film w telewizji mimo tego , że spałem leciało jakieś karate co uczył Mijagi walczyć . Gdy obudziłem się telewizor był włączony ale było coś zupełnie innego .Po czym sprawdziłem w telemagazynie , że wcześniej leciał ten film .Musiałem po tym wszystkim normalnie zasnąć . Każdy mówi że paraliż jest czymś pięknym dzięki czemu inaczej spostrzegają świat ja czegoś takiego nie mam . Może mi ktoś powiedzieć jak doskonalić się w OB.
sosnowiczanin

Re: ob

Post autor: sosnowiczanin »

dobrze robisz, rób raczej jak nie ma w poblizu nikogo.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: ob

Post autor: Artur28 »

obracam się o 360 stopni
no super, to naprawdę wyjątkowa umiejętność... może chciałeś napisać, że widzisz w 360 stopniach???
Danio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-08-15, 14:52

Re: ob

Post autor: Danio »

Chodzi o to że stoję w miejscu , a mogę obracać się na wszystkie strony.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Re: ob

Post autor: Artur28 »

a tak jakby w locie się obracasz???????
Danio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2009-08-15, 14:52

Re: ob

Post autor: Danio »

tak

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”