Dziś opublikowałem obszerny artykuł zbiorczy zawierający opisy najciekawszych relacji z obserwacji zjawisk paranormalnych, nadesłanych do bazy Paranormalium przez Czytelników Paranormalium. Artykuł zawiera bogaty materiał zdjęciowy, jest również kilka godnych uwagi filmów.
Na pewno nie zostały wykonane na komputerze. Oryginalne pliki zawierają informacje o modelach aparatów fotograficznych, jakimi wykonywano te zdjęcia, oraz inne szczegóły typu dokładna data cyknięcia fotki. Brak przy tym informacji o programach graficznych.
Dzień dobry- to znowu ja Te archiwum jest bardzo ciekawe... pierwszy raz zobaczyłem na oczy UFO (no chyba pierwszy, bo raz już spotkałem się z podobnym zjawiskiem... ale o tym nie tutaj)A i te orby-świetne fotki...
No z artykułów na temat orbów czytanych na tym portalu wywnioskowałem że jednak jest coś niezwykłego w tym zjawisku. Istnieją przecież takie fotki (z orbami)które są robione w nocy,przy minimalnym świetle flesha...