Nie wiem.

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
majger
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-24, 21:05
Lokalizacja: świętokrzyskie

Nie wiem.

Post autor: majger »

Witam wszystkich.Przed chwilą się zarejestrowałem.Dzięki mojemu synowi , który zauważył to ,,coś" zacząłem ponownie wnikać w świat duchów.Wcześniej gdy byłem młodszy ,,bawiłem się" w te rzeczy. Wczoraj syn znalazł w końcu płytę ze starymi zdjęciami , na której był między innymi pogrzeb mojej babci.Przeglając fotki zauważył to coś nad figurką.Proszę Was napiszcie co to może być? Dodam jeszcze,że zdjęcie zrobiłem przed kościołem, w którym spoczywała trumna babci parę minut przed mszą (pogrzebem).Znaleźliśmy jeszcze na innych fotkach ze ,,stypy" takie coś tylko, że przezroczyste.Proszę zainteresowane osoby o odpowiedź.Nie wiem jak wkleić fotkę. :(
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice
Komentarze: 1

Post autor: Majesttic »

zbytnio nam to nic nie mówi, możemy się ino domyślać..skorzystaj z ImageShack - http://www.imageshack.us/ to hosting zdjęć jest, wrzuć te fotki tam i na forum linki.... :)
majger
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-24, 21:05
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: majger »

Dzięki za podpowiedź.Fotka jest na tej stronie: http://img90.imageshack.us/my.php?image=obraz002wy4.jpg
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4867
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Mi to wygląda na zwykły refleks świetlny.
Gość

Post autor: Gość »

Jak nie refleks światła to aura;] dobra otaczająca święto figurkę.
No i ... co dalej???
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ogólnie to te dzieci jakoś nie wyglądają jakby na pogrzebie były... po drugie ta wasza "aura" wygląda jak zwykłe orby... więc ja w tym nic niezwykłego nie widzę...
majger
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2008-01-24, 21:05
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: majger »

Zdjęcie zrobiłem, żeby chłopcy mieli pamiątkę przy tej figurce a nie z pogrzebu.Mam dużo czarno-białych zdjęć z pogrzebów swoich przodków, nie widzę w tym nic dziwnego.Nie wiem jak powinno wyglądać siedmio i ośmioletnie dziecko przed pogrzebem swojej prababci, dla mnie wyglądają normalnie.Dodam, że na terenie przykościelnym, jak się dowiedziałem chowano zmarłych księży, więc być może jest to orb. Skoro uważacie, że historia jest naciągana(nie wiem w jakim celu miałbym to robić?) proponuję zamknąć temat.Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

ale macie problem O_O zescie się dzieci czepili. moze jeszcze facet ma przepraszac ze dzieci nie sa łzami zalane.
moze to refleks swietlny albo faktycznie jakas moc bijaca od figurki^^ ciekawe czy da się uchwycic jakas 'moc' na fotce cudownego obrazu np..

Wróć do „Życie po śmierci”