O świadomym śnieniu w HT

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
hanif
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-10-21, 07:59
Lokalizacja: Warszawa

O świadomym śnieniu w HT

Post autor: hanif »

Oneironautyka czyli świadome śnienie-stan podczas którego wiesz, że śnisz. Rozmaite techniki rozwijania świadomości snu i śnienia praktykowane są od setek, tysięcy lat w szamanizmie czy buddyźmie gdzie stanowią jedną z ważniejszych metod rozwoju na różnych poziomach.

"Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wiele czasu spędzasz w łóżku?
Czy przyszło ci kiedykolwiek do głowy, że czas przeznaczony na sen mógłbyś wykorzystać lepiej?
Czy słyszałeś już o niezwykle fascynującym doświadczeniu świadomego śnienia, w którym jasno sobie zdajesz sprawę, że śnisz i możesz wpływać na bieg marzeń sennych?" Adam Bytoff -twórca metody świadomego śnienia, o której opowie goszczący w "Jakości Życia" po raz drugi Michał Jankowiak, współorganizator III Zlotu ONeironatyki . Michał jest także trenerem NLP i hipnozy, członkien The Society of Neuro-Linguistic Programming™ i certyfikowany przez Richarda Bandlera - Licensed Master Practitioner of Neuro-Linguistic Programming™

herbaciarnia/galeria Herba Thea
ul. Bruna 20 (blisko metra Pole Mokotowskie)
28 września godz. 18.30
WSTĘP Wolny
assamite
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 102
Rejestracja: 2005-08-31, 09:27
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: assamite »

wiesz podziekuje :) moje sny które mnie zaskakują (oczywiscie zaraz po przebudzeniu mnie zaskakują), nieprzewidywalne i niekontrolowane dużo bardziej mi się podobają niż te w których ustawiam sobie wszystko wg. własnej woli :)
Lauwiasz

Post autor: Lauwiasz »

Fajnie dowiedzieć się naukowej nazwy dla tego co jest dla mnie naturalne... Szkoda tylko, że nie napisałeś jakie to paskudne uczucie obudzić się i wiedzieć, że to tylko sen...

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”