Temat dla użytkowników Paranormalium

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Temat dla użytkowników Paranormalium

Post autor: Fenikt »

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow jako Wasz nowy admin ;)

Wiem ze się jeszcze nie znamy, ale mam nadzieje ze z czasem nabierzecie do mnie zaufania. Do tego czasu postaram nie ingerowac zbytnio w sprawy stricte zwiazane z Wami jako uzytkownikami Paranormalium. Mam nadzieje, ze wspolpraca z moimi uzytkownikami bedzie owocna :) Od siebie mam wiele propozycji co do forum oraz portalu, postaram się sukcesywnie zakladac tematy-ankiety dotyczace tychze propozycji.

Postawilem sobie za zadanie zrobic tutaj troszke porzadku ;) Ale nie zrozumcie tego zle, nie bedzie zadnych niesamowitych czystek. Chce zeby dzialy i tematy byly ulozone w logicznym porzadku wg. ich waznosci i przynaleznosci. Chcialbym tez pozamykac wszystkie tematy typu "prosze o pomoc(...)", jezeli taka pomoc zostala juz udzielona. Zrobic liste takich tematow i umiescic ja w osobnym temacie. Dzieki temu nie beda się powtarzac te same problemy i te same odpowiedzi, a uzytkownicy szukajacy pomocy beda mieli do niej bezposredni dostep.

Zadaniem Futharku, bylo stworzenie czegos profesjonalnego, inteligentnego, innowatorskiego i klimatycznego. Mysle ze w duzej mierze się to udalo, a dzieki polaczeniu dwoch for te idee moga byc jeszcze bardziej realne. Zachecam Was bardzo do zaspakajania swojej kreatywnosci w tworzeniu roznorodnych poradnikow, FAQ itp. Wszystkie przydatne tematy beda wyroznione na forum. Zachecam tez goraco do dyskusji w nowych tematach jakie mozecie znalezc w roznych dzialach forum. Prosze tez o uszanowanie porzadku i nie bombradowania dzialow nowymi tematami, jezeli post mozna umiesc w innym temacie. Dzieki temu forum jest bardziej przejrzyste.

Poki co to tyle ode mnie, serdecznie pozdrawiam i licze na wspolprace.
Fenikt
Ostatnio zmieniony 2006-12-25, 16:53 przez Fenikt, łącznie zmieniany 1 raz.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

A nie Paranormal I um?. No, ale mogę się mylić. Zresztą nikifoor, po co odgrzewasz stare kotlety?
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Darnok pisze:po co odgrzewasz stare kotlety
zamykam temat ze względu na szkodliwość społeczną. Pozatym i tak nie funkcjonował od dawna.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4866
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Darnok pisze:A nie Paranormal I um?
To włączyła się cenzura, którą musiałem wprowadzić z powodu działań brata Cogito. Ale chyba zmienię tą cenzurkę na coś bezbłędnego...
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Oby. Musze powiedzieć, że Twój brat jest troszkę dziwny. Oczywiste jest, że się boi o Twoją psychikę itp. ale gdyby poczytał tematy i to co tu piszemy, to powinien zmienić zdanie!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A może naucz się obsługiwać ten nie wiem co tam masz, router.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A przecież na 100% masz kolegów! No przecież faceci umieją się obsługiwać taką maszynką!!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Wiesz dyplomacja dyplomacja, ale nie wiadomo czy to cos da!

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”