Szczerze? Wygląda mi to trochę jak motyl bądź mały ptak... Z tego co widziałem, "autentyczne" filmy z rodsami to one były praktycznie niewidoczne na normalnie puszczonym filmie, dopiero w dużym zwolnieniu było je widać i leciał zwykle w linii prostej. Tutaj nie dość, że leci dośc powoli, to w dodatku porusza się w górę i w dół, a jak się dobrze przypatrzeć to można i zobaczyć jak ten coś macha skrzydłami czy czymś...
Mały ptak ?? hehe rozbawiłeś mnie prędzej jakiś owad ale czy motyl ? no raczej tak
albo nowy rodzaj owada zreszta i tak na świecie co roku jest odkrywane tyle gatunków owadów, że nie zdziwiłbym się jakby to nie był motyl...
No wiesz, jakby tak porównać to coś do ludzi to jest wielkości hmm... wróbla? Może mniejsze, ale racja, ptak to nie jest (nikt nie mówił że to jest na 100% ptak przecież, rzuciłem hasłem i tyle) ptaki tych rozmiarów inaczej latają (no wiecie, pomacha skrzydłami,a później trochę leci lotem ślizgowym itd. a to coś cały czas macha skrzydłami). Najbardziej mi to pasuje pod motyla po prostu (ma podobną charakterystykę lotu), materiał jest takiej jakości, że nic więcej oprócz tego, że najprawdopodobniej jest to owad nie wywnioskujemy.