Coś dla moli książkowych :)

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Radio Paranormalium
Konto redakcyjne
Konto redakcyjne
Posty: 14
Rejestracja: 2012-08-07, 15:37
Kontakt:

Coś dla moli książkowych :)

Post autor: Radio Paranormalium »

Na naszej stronie pojawiła się nowa funkcjonalność, która zapewne ucieszy tych z Państwa, którzy nie tylko z radością i satysfakcją zasłuchują się w nasze audycje, ale i z równą przyjemnością pochłaniają książki. W naszych audycjach i innych publikacjach dość często przywołujemy różne wartościowe książki. A ponieważ na naszej stronie internetowej istnieje dział będący katalogiem książek, głównie (ale nie tylko) o tematyce paranormalnej, zdarza się, że znajduje się w nim również omawiana w audycji książka. W związku z tym wprowadziliśmy małe udogodnienie.
Od teraz, jeśli którejś z książek widniejących w naszym katalogu poświęcona jest jakaś audycja, nagranie wideo bądź inna publikacja na łamach paranormalium.pl, pod publikacją będzie umieszczony link do podstrony z daną książką. I vice versa, do książki będą dołączone linki do publikacji do niej się odwołujących.
Opisana funkcjonalność obejmuje swoim działaniem również notki na blogach. Co prawda aktywnie blogujący na paranormalium.pl nie zamieścili jeszcze notek odwołujących się do "naszych" książek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć to robić - na przykład pisząc recenzje :) Blogerzy-czytacze, do dzieła!
Prosimy mieć na uwadze, że powiązania publikacji z książkami w katalogu są wstawiane ręcznie przez administratora. W razie opublikowania na swoim blogu w Paranormalium notki odwołującej się do jakiejś książki, prosimy o powiadomienie o tym fakcie admina poprzez zakłądkę "Kontakt" bądź na Facebooku lub Instagramie w prywatnej wiadomości do nas.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości