Zbiorowe powiadomienia o postach na forum

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4828
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk

Zbiorowe powiadomienia o postach na forum

Post autor: Ivellios »

W nawiązaniu do pytań dotyczących zbiorowych powiadomień o nowych postach na forum, chciałbym wyjaśnić parę kwestii. Te przeglądy postów na forum to NIE JEST newsletter. Newslettery z zapowiedziami audycji i innymi newsami są wysyłane osobno, a przeglądy postów są wysyłane osobno. Jeśli ktoś ma włączone otrzymywanie tych przeglądów, to nawet jak wyłączy newslettera to te przeglądy postów w dalszym ciągu będą wysyłane. Włącza się je lub wyłącza osobno, w ustawieniach profilu wchodząc w zakładkę "Przeglądy".

W zakładce "Przeglądy" można sobie zresztą również ustawić, w jakich odstępach czasowych a nawet o której godzinie system ma wysyłać te podsumowania aktywności na forum.

Pragnę również przy tej okazji nadmienić, iż stosowna informacja o możliwości wyłączenia newslettera lub przeglądów postów jest zawsze zamieszczona na końcu maila (podobnie zresztą jak ma to miejsce w jakichś kampaniach reklamowych, tam też zawsze jest wstawiony link "unsubscribe" czy inna informacja jak sobie można wyłączyć otrzymywanie wiadomości). Wypadałoby czasami zescrollować na dół wiadomości i zerknąć, co tam na końcu jest napisane.

Wysyłanie przeglądów postów jest domyślnie włączone dla każdego nowo zarejestrowanego konta. Jest to praktyka stosowana na wielu forach dyskusyjnych, mająca na celu między innymi zachęcenie użytkowników do dyskusji.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
https://www.ivellios.com | https://www.kryptozoologia.pl

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości