Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja miałem ostatniej nocy coś takiego, że leżę w kościele przed ołtarzem, jest jakaś msza, w pewnym momencie ksiądz mówi do któregoś z leżących obok mnie wiernych: "Tobie nie dam błogosławieństwa, bo ty jogę uprawiasz"...

Normalnie to rzadko miewam takie "kościelne" wizje.
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Miałem ostatnio dziwny sen :) tzn. bardzo dawno ale go opowiem :)

Widziałem siebie w lustrze i widziałem, że mam długie włosy :) Dotknąłem ich i miałem takie dziwny uczucie, później one się skróciłi i zaczęły mi siwieć, a moja twarz zamieniała się w coraz to starsza i widziałem jakiegoś dziadka zamiast siebie :) Przestraszyłem się i odrazu wstałem :)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

pewnie to, że we śnie wystąpił cieknący kran było właśnie spowodowane tym, że w rzeczywistości słyszałeś ten kran. Często zdarzały mi się sny, w których np słyszę radio czy coś w tym guście i całą fabułą zaczyna krążyć wokól tego radia, po chwili się budziłem i okazywało się, że radio w kuchni jest włączone i słyszałem radio przez sen, a fabuła do tego się sama dorobiła.
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nie pamiętam, niestety, co śniło mi się dzisiejszej nocy, ale pamiętam doskonale sen nocy ubiegłej (ale nie opiszę go w całości, bo był długi)

urodziło się dziecko... zwykły, mały bobasek, a ja byłam u mojej babki czarownicy i patrzałam na dziecko podglądając sąsiadów przez lornetkę

dziecko było głodne, niezniszczalne, zadziwiająco sprawne jak na noworodka i pożerało ludzi - ten fragment był na pewno pewnego rodzaju odreagowaniem na czeski film "Otik" - kto oglądał, ten wie o co chodzi

przeskok czasowy - mija kilka lat, cywilizacja zniszczona, dziecko, które w między czasie zdążyło urosnąć (ale tylko wielkościowo, nie dorosło bynajmniej) grasuje po świecie

ludzie mimo wszystko starają się żyć normalnie, mimo konieczności ciągłych ucieczek ja sama wyszłam za mąż (i pomimo nienawiści żywionej do własnego męża)

w czasie ucieczki przed dzieckiem celowo biegnę w inną stronę, niż reszta ludzi - mój mąż biegnie za mną, chcąc mnie ratować i nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest to celowe działanie z mojej strony mające na celu pozbycię się go

plan się powiódł, dziecko pożera mojego męża

kiedy go je, patrzy na mnie wiem, że za chwilę zacznie mnie gonić, wiem, że szukało mnie tyle lat, bo krótko po jego narodzinach wyrzuciłam go zawiązanego w poszewkę od poduszki z 7. piętra bloku

biegnę, uciekam, najpierw między zabudowaniami, potem przez drogi, widzę pole, już nie uciekam przed dzieckim, uciekam przed czymś niewyobrażalnym, przez zamarźnięte zimowe pole, przez łąkę, od kępy trawy do kępy, dobiegam do lasu i czuję się bezpieczna, już nie uciekam, teraz poluję, bez wysiłku biegnę po bezdrożach, przeskakuję przez zwalone drzewa, widzę migający między zielenią biały zad sarny a obok mnie wilk, polujemy razem, biegniemy razem ramię w ramię, oboje wolni i szczęśliwi, tak długo, aż zapędzamy sarnę w miejsce, z którego nie może już nam uciec

słyszę głos rozlegający się na około: "stop! już jest wasza, jest twoja, spokojnie, wygrałaś..."

zastanawiam się czasem, czemu połowa moich snów to sny o bieganiu, o wędrówce, o ucieczce czy polowaniu... albo o tym, że ktoś zabija mnie z broni palnej...
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

miałem dzisiaj fantastyczny sen... miałem juz go zapisac, lecz wygrała senność poszedłem spać i znów zapomniałem cholera ! Wiem, jedynie, że przebywalem w grupie jakiś wilkołaków. Czytałem sennik, pisało, że ktoś coś knuje przeciwko mnie :? akurat taka jest sytuacja, że to nawet możliwe, troche jestem przestraszony, ciekawe co z tego wyniknie :) Mam nadzieję, że nic.

[ Dodano: 28-06-2006, 14:02 ]
ZA wiele znow nie pamiętam co mi się śniło, ale coś związanego z grą i to, że koleżanka drapała mi plecy :)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Mnie się dzisiaj śniło cos z karetką pogotowia w roli głównej, tzn niby prowadziłem karetkę i miałem nią gdzieś podjechać, jeździłem po jakichś zaułkach. I tyle pamiętam :D
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A ja dzisiaj popsułem schody ruchome :P Zjeżdżałem takowymi i pełno ludu było a ja śpieszyłęm się bardzo. Wreszcie się wkurzyłem przeskoczyłem przez barierkę i w jakiś sposób pospułem schody ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj takie coś, że leżę w łóżku i gapię się w okno, w pewnym momencie w oknie pojawił się cień czegoś, co miało rogi i trzymało w ręku widły... :P
Na to wygląda, że niektóre posty na forum mają negatywny wpływ na moją psychikę :lol:
Strike
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2006-06-19, 13:02
Lokalizacja: pochodzę?

Post autor: Strike »

Ja miałem wczoraj dość ciekawy sen bo wyśnił mi się koniec świata;] Jechałem z jakimś gościem samochodem, niebo było czyste, słońce lekko świeciło, aż nagle zacząłem słyszeć pioruny i straszne odgłosy, w powietrzu ujrzałem tir popychany przez jakąś nieziemską siłę, wszyscy ludzie na chodnikach też go widzieli. Odgłosy były coraz silniejsze, do tego doszły jeszcze krzyki ludzi, zobaczyłem kolejny samochód unoszący się nad ziemią, niebo za nim było ciemnoniebieskie, chmury zwijały się w wiry, wszystko było niszczone przez nature. Przestraszyłem się troche i obudziłem;]
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

W moich snach o końcu świata nie ma jakichkolwiek trupów itd. zwykle jestem sam, no najwyżej z jedną osobą, i idę po jakiś zgliszczach miasta. Jakoś nie mam snów z krwią, flakami, trupami itp. cosiami.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Ja podczas końca świata lece do sklepu kupować prowiant i widze tłumy ludzi (oczywiście w śnie)
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Miałem bardzo dziwny sen...Umierałem, tak poprostu leżałem na łóżku i nie mogłem się ruszyć, nawet mrugnąć oczami. Próbowałem z tym walczyć ile sił, męczyłem się, męczyłem, aż wkońcu mogłem się poruszyć, mrugnąłem oczami i wszystko powróciło do normy. Co mogło wywołać ten sen ?
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

miałeś paraliż przysenny we śnie :D coś podobnego do false awekening

a mi się śniło, że z kilkoma userami z innego forum byłam w lesie... nawiedzonym, no i tam biegamy i takie tam, jak zwykle leśna biega po lesie, typowe :P ciągle mi się to śni
udało nam się uciec z tego lasu, który próbował nas uwięzić i wpadamy do pociągu - tu na chwilę odzyskałam świadomość, no ale tylko na chwilę) - i okazało się, że to pociąg-widmo :D
Ostatnio zmieniony 2006-07-08, 19:11 przez Koffee, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja miewam czasami wizje z forum w roli głównej... :P ale nie tak, że siedzę przy kompie i dyskutuję, tylko jest jakiś budynek (najczęściej zamczysko), ja siedzę w pomieszczeniu i tłumaczę na papierze jakiśtam artykuł, za chwilę wyświetla mi się lampka, że ktoś posta napisał na takim a takim piętrze, w takim i takim pokoju... (piętro=dział, pokój=temat) obok mojej "siedziby" najczęściej wisi budka internetowa pełniąca rolę shoutboksa...

Dzisiaj z kolei ktoś mi dwukrotnie sklonował mojego kota :roll:
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

A ja wczoraj za dużo grałem w Baldur's Gate II i pół nocy mi się sniła dalsza gra ;P Zwariować można było po prostu :P
Lukas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 63
Rejestracja: 2006-04-30, 18:36
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Lukas »

a mi się śniły jak zwykle jakieś głupoty :P hehe

Wróć do „Świat snów”