brum brumki...

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym

Którą markę wolisz?

Lamborghini
5
63%
Ferrari
3
38%
 
Liczba głosów: 8
Eva unit 01
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 300
Rejestracja: 2007-02-08, 17:31

Post autor: Eva unit 01 »

Evangelion
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

jeśli chodzi o parametry no t nie wiem czy lambo i ferrari są najlepsze tak szczerze wiesz?? mi się lambo podoba i tyle (xXx wbij się na gg)
banita
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2007-06-05, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: banita »

bardzo praktyczne te samochody jak na polskie drogi (;
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

wiem, że nie praktyczne ale nie wolno pomarzyć, że będą kiedyś w Polsce takie drogi...
banita
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2007-06-05, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: banita »

Jak będą to i tak nikogo nie będzie stać na te samochody.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

banita co ty tak ozięble logicznie myślisz.... marzenia się spełaniają (podobno)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

polikopolik, kiedy marzenie się spełnia nigdy tak na prawdę nie było marzeniem...
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ech nie prawda jeśli ktoś o czymś marzy to powinien dążyć do spełnienia tego marzenia i wtedy przestaję to być marzeniem i staje się faktem ale przecież kiedyś nim było...
Mancias
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2006-12-17, 10:38
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Mancias »

xXx pisze:eva, mówiąc najlepsze mialem na myśli przede wszystkim parametry. chociaż nie da się powiedzeić równierz, że pod jakimkolwiek wględem (no, chyba że ceny :mrgreen: ) np. taki fiat móglby rywalizować z ferrari czy lamborghini. Poza tym te dwie marki zostały orzeknięte najlepszymi przez cale mnóstwo ludzi więc trzymajmy się tego.(...)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :P. Szczerze te parametry są fajne jeśli ścigasz się po autostradzie, a już na szutrze byle WRC zje takie ferrari.
A ankieta w sumie jest bezsensu, bo można się zapytać jakie jest twoje ulubione danie: a) owoc drzewa chlebowego przyrządzony przez plemię huabua; b) płetwa lwa morskiego al'a eskimos. ;)

Dla mnie nowe ferrari, lamborghini, dodge to typowe samochody, dla "kołnierzyka". Ma kasę, kupi sobie pseudo sportowy wóz i jeździ nim na posiedzenia firmy. A dla mnie wóz to trochę więcej niż takie toczydełko. Ja lubię raz na tydzień coś pogrzebać przy autku, naprawić, zobaczyć jak coś działa itp, itd. A po tych czynnościach pojechać na wycieczkę, trochę się powozić. Wiecie jaką frajdę sprawia to, jak ludzie na stacji benzynowej podchodzą, i zaczynają dzielić się wspomnieniami jak oni mieli Fiata? Albo na parkingu część ludzi zatrzyma się, popatrzy coś pomyśli. To jest bezcenne ;) A jak masz lamborghini to jakiś dzieciak podejdzie spyta się czy może zrobić przy nim fotę i pójdzie. :P
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

a ja marzę o Lambo i spełnię swoje marzenie i co :P a tak w ogóle to takie autko na co dzień to takie Audi Q7 duże dobry silnik i ładne albo BMW 7 albo 5 ładne silnik ma niezłego kopa no i to BMW więc dobre no to tyle
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

po co jeszcze bardziej niszczyc drogi hammer wystarczy a najlepiej to latac nad nimi helikopterem

[ Dodano: 2007-10-22, 21:14 ]
ale w koncu PO wygrało to może się cos zmieni....
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

A mi się szczerz mówiąc maży zwykły Mitsubishi Lancer Evo. Jest ładny, mocny i ma napęd na 2 osie.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

noo fajne jest to mitsubishi no fajne fajne / ale audi le mans quatro jest przepiękne ech albo audi R8 albo nawet RX4 albo nawet to Q7
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

po co skoro wiesz....
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

A ja mam konia! Wole na nim jeździć... W zasadzie to wole jak ktoś inny na nim ... pomyka :> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wróć do „Off-topic”