Mapa Księżyca i nie tylko

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46

Post autor: Hunter »

Lol! Czemu tak jest! Loooollll

Mnie to wygląda jak żółty kosmos z ciemnożółtymi planetkami:D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4900
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14

Post autor: Ivellios »

Jeśli chodzi o mapki Ziemi, to jak się wpisze "warsaw" to wyskakuje nasza stolica w fotografiach "z lotu ptaka" :) Dałem powiększenie i rozpoznałem natychmiast ceniony przeze mnie teatr muzyczny "Roma" przy Nowogrodzkiej... :D Szkoda tylko że nazw ulic nie dali... :cry:
FeiDei
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 153
Rejestracja: 2005-07-22, 16:20

Post autor: FeiDei »

fajna fota ale nie da się powiekszyc albo jestem slepy
FeiDei
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 153
Rejestracja: 2005-07-22, 16:20

Post autor: FeiDei »

dziex, a moze jest w necie jest zdjecie czy cos tej nowo odkrytej planety
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52

Post autor: ArturVonFornal »

Pewnie są tylko ta planetka to na zdjęciach będzie pikselowatą plamą :P

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”