Dziwne nagrania

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
CCCP
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-01-29, 21:49
Lokalizacja: miasto

Dziwne nagrania

Post autor: CCCP »

Witam! Na początek chciałbyk się przywitać, bo jest to mój pierwszy post na forum. Zauważyłem, że nie ma tutaj tematu o nagranich dziwnych i niewyjaśnionych zjawisk. Macie coś ciekawego? Ja na start daję link do Chupacabry - idzie nawet się przestraszyć na końcu.

Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

a w sumie to moze byc najzwyklejsze przebranie i gra "ucieczki" no nie wiem nagranie mnie nie przekonalo :/



sorki taka moja opinia :P
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Dopiero teraz przyczytałem ten temat, wystarczyła pierwsza scena jak już się domyśliłem co to za filmik (oglądalem go juz daaawno). Wyjaśnienie: zauważcie że gdy "to coś" się odwraca wyglada identycznie jak golum z władcy pierścieni, troche przerobiony ale ruch jest identyczny jak z jednej sceny w filmie, także filmik uważam za obalony ;>
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Mnie osobiście filmy znalezione na youtube albo googlevideo nie bardzo przekonują, bo przecież autorem może być każdy.
a czy niezwykłej istoty nie może spotkać każdy? rozumiem że jest to zarezerwowane dla jakiejs elity :)

już to widziałem, popieram Kazzone a jezeli nawet nie jest to golum to wygląda to jak podnoszący się z ziemi żul :P
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Nie tylko oni, odrazu można zobaczyć że to golum ;).
Zreszta po brzeróbkach na kompie nawet nie musi go przypominać, a animacja identyczna jak ta z filmu
Ostatnio zmieniony 2007-05-12, 21:38 przez Kazzone, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”