Zwierzenia

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Raziel pisze:złego sposobu odżywiania i mieszania pokarmów
no to ja już nie powinienem żyć. kuwa! kto ma sposób na niestrawność??????????????????????????????????????????????????? ;( rozpłacze się zaraz, i jeszcze francowata opera się wiesza i jeszcze coś nawala w kompie i jeszcze jakaś epidemia jakiejś sepsy jest, a ja dzisiaj byłem w barze i wszyscy kaszleli... i teraz mi ciepło coś... kuwa!!!!!!!!!
Michalson pisze:co do tego kompa to wystarczy wyjąć bateryjkę z płyty głównej i wsadzić znowu - bios zresetowany
u mnie trzeba jeszcze zworki przestawić, każda płyta ma inaczej tą sprawe rozwiniętą. ja tam proponuje wyciągnąć kabel zasilania i powiedzieć, że komp się zepsuł :lol:

a... i jeszcze jedno zwierzenie, odkąd dostałem list od przyszłej mam nadzieje mojej laski :D, to siedze tu w śmieciach już z 4 godziny... i tylko tu pisze... czemu??????
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

cleric pisze:nie zaliczyłam kolokwium
a ja nigdy nie zaliczyłem dziewczyny ;(
Leśna pisze:że zwiałam z lekcji i zepsułam sobie 100%-ową frekwencję..
ludzie trzymajcie, starzy chća 100000000% frekwencji to niech sami się poświęcają, a nie zmuszają do tego kogoś innego, kto też przecież ma wolną i nie przymuszoną wole. jak mnie tak ktoś kiedyś zmuszał do szkoły - chodzenia, bo o uczeniu to zapomnij :D, to i tak nie chodziłem... fakt, wylądowałem przez to w poprawczaku, ale postawiłem na swoje!
Leśna pisze:zabazgram pół zeszytu różnymi grami logicznymi
a gdzie te czasy, kiedy się bazgrało po ławce?????????????

[ Dodano: 18-01-2007, 00:05 ]
Leśna pisze:pies nasikał na korytarzu
o, o tym nie wspomniałem, ale też wspomne, mój dzisiaj nalał na klatce schodowej, bo mu się tak chciało, że zaczął lać zanim wybiegł na pole/dwór. a ja to zostawiłem, niech ch. admin sprząta złamas jeden (czyli mój wujek, podobno rodzina, ale ja się do niego nie przyznaje).

[ Dodano: 18-01-2007, 00:10 ]
Leśna pisze:a pisali tam, że od chodzenia boso się nie choruje, nawet przy niskich temperaturach...
bo to poradnik dla zwłok był ;)
Leśna pisze:Raziel napisał/a:
Co jest złego w lewatywie albo soku z cytryny ?

no nie wiem ale jakoś na jedno i drugie jakoś nie mam ochoty...
lewatywa jest super, szczególnie sokiem z cytryny ;) ;p
ArturVonFornal pisze:No Raziel, Ty to umiesz zagadać do laski, muszę sobie zapisać: "gadać o lewatywach"... Dzięki stary.
haaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaahaaa, musze na to kogoś poderwać rotfl...

[ Dodano: 18-01-2007, 00:26 ]
Leśna pisze:w sumie to każdy głupi rozpoznaje Salvadora Sali, Picasaa, van Eycka, van Gogha, wie czym i na czym malowali daVinci i Delacroix,
no sorka, ja jestem głupi i nie wiem o co biega
Leśna pisze:mój pies właśnie zjadł gumową żabę mojego brata... trzeba jakoś te sprawę zatuszować
ciekawe czy taką kupę też zrobił rotfl

[ Dodano: 18-01-2007, 00:31 ]
Cogito pisze:chyba nie chodzi Ci o forum?
no nie skarbie, nie chodzi. tylko o offtopy, bo wszedłem sobie na początku na jakiś temat i tak potem mi zostało szwędanie się tu, a herbatke sobie przetestuje, dziękuje za pomoc. ostatnio pijam melise, niby ma działać na zmniejszanie się znerwicowania, ale problem w tym, że nie działa :/. w końcu jedno i drugie to herbata, znaczy w formie herbaty
Cogito pisze:(sama mam problemy z żołądkiem)
tylko, że ja mam problemy z całym przewodem pokarmowym... jak się to długie wredne nazywa :/ ................. a wiem, jelita czasami kłują... i coś pod mostkiem też tak ściska. od pół roku się tej niestrawności nie moge pozbyć, także jak ktoś ma jakiegoś 'pomysła', to prosze mi go objawić, bo lekarze nie pomagają - tak jakby kiedykolwiek to robili :/

[ Dodano: 18-01-2007, 00:57 ]
p.s. widzieliście taką fotke?
Obrazek
normalnie mnie to rozwaliło haaaaaaaahaaaaaaaaahaaaaa...

dobra, jestem po gripexie... temeratura spadła... uffff. pamiętajcie, że jak w jakimś zgrupowisku ludzi ktoś kaszle, to trzeba uciekać, bo nigdy nie wiadomo czym zaraża!
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

DragonFire pisze:no to ja już nie powinienem żyć. kuwa! kto ma sposób na niestrawność??
może idź do lekarza - ja poszłam z problemami z żołądkiem i resztą bebechów i mam podejrzenie paru chorób i dziś pierwsze badania
DragonFire pisze:tylko, że ja mam problemy z całym przewodem pokarmowym... jak się to długie wredne nazywa ................. a wiem, jelita czasami kłują... i coś pod mostkiem też tak ściska. od pół roku się tej niestrawności nie moge pozbyć, także jak ktoś ma jakiegoś 'pomysła', to prosze mi go objawić, bo lekarze nie pomagają - tak jakby kiedykolwiek to robili
pomysła mam - nazywa się jelito wrażliwe, drażliwe czy jakoś tak
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

wnętrzności powinny być z plastyku, jak słowo daje
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

oj :głaszcze po głowie: ...
kupiłem sobie tą herbate i będe testował, a cytryne to sobie wole sam dodać, bo sobie ją kupiłem nie wiem po co i nie mam do czego zużyć. moge zapytać jakie miałaś objawy tego zapalenia żołądka??????

p.s.
dorzuce jeszcze kilka zwierzeń, np. to, że mnie jedna przyjaciółka opuściła, bo jej facet do mnie wystartował z butami, a ja go sądem postraszyłem ;p ... najwyraźniej łatwo jej było zapomnieć o kimś z kim się zna już prawie rok :/ :cry:
oraz na dodatek udało mi się -to chyba jest na plus- podbić serce innej... nie kasą, nie ciałem, lecz wrażliwością - wiedziałem, że to jest klucz do sukcesu, tylko zawsze bałem się o sobie rozmawiać z paniami ;p. ale w końcu jak się ma 'złoto' to trzeba z niego korzystać a nie tulić je w sobie.

[ Dodano: 20-01-2007, 23:48 ]
a... i jeszcze się przerzuciłem na w miare normalne jedzenie, co może mi w tym wszystkim pomoże wyzdrowieć. znaczy na chleb ryżowy - bardziej to 'prażony' ryż, i jeszcze obiadki codzienne - sam mieszkam od kilku lat, więc nie umiałem sobie nigdy jakoś posiłków poustawiać, dlatego się wszystko zjechało. zauważyłem, że na kapuście to źle wychodze, tak samo na wszelkiej maści innych kluskach. jedyne po czym mi nic nie jest, to pomidorówka - której nienawidze, barszcze oraz ziemniaki + warzywa gotowane... reszta ma delete. fatalnie się zrobiło.
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Post autor: Timon »

wow ja tez mam ferie i do tego mp3 w telefonie :D pamiec 1 gb bo to max pamieci (telefon wiekszejc pamieci nie obsluguje) ale jest w porzo :P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

a ja mam nokie 3210 i mi klawisze przestają się wyciskać po wciśnięciu :D
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

A ja mam starą nokie 6020 z niekolorowym wyświetlaczem, która nie działa zupełnie, a na nowy telefon mnie nie stać...


ale mam inny problem
ostatnio byłam w poradni i pani psycholog podejrzewała u mnie ADHD. teraz jeste już po tych "testach" i wiem na 100%, że ADHD mam... no cóż, z tym (nie)da się żyć...


W każdym bądź razie odchodzę z Paranormalium... już dość się Wam naprzykrzałam (zwłaszcza Ivelliosowi), za co przepraszam... Od jakiegoś czasu zupełnie nie chce mi się żyć, mam ochotę się zabić. Bardzo lubię Paranormalium, jednak nie chcę się narzucać...
Jak myślę o odejściu z PZP zawsze nachodzi mnie dziwna myśl: "cóż, żyletka jest na wyciągnięcie ręki"...

Uwierzcie mi, nie chcę odchodzić, przepraszam za wszystkie kłopoty, zwłaszcza Iva i moderatorów...
KocicaXX

PS. Jeśli jest choć jedna osoba, której zależy, żebym została na PZP, zostanę... niech mi tylko na gg napisze.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

co za emo..... odchodzić skądś tylko dlatego, żeby cie ludzie nagle zaczeli pocieszać i zobaczyć czy będzie im żal czy nie... jak tak bardzo narzekasz to dawaj tą żyletke i tnij się, zabij się jak chcesz nic mnie to nie obchodzi, tylko chyba nie myślisz tutaj o innych, w pewien sposób jest to egoizm bo nie myślisz o tym co będą czuli wtedy np twoi rodzice.. pozatym, jeżeli teraz się zabijesz, przynajmniej będziemy wiedzieli że była byś za słaba i wcześniej czy później i tak byś to zrobiła (życie ci jeszcze troche powodów do smutku dostarczy nie bój nic..)

geez..
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Assassinio, Assassinio Assassinio... mi nie chodzi o pocieszanie, coś ty. odchodzę, bo widzę, że tutaj jestem jak piąte koło u wozu. Wiesz, za co się wezmę to zaraz muszę spaprać. PZP to mi najbliższe forum, bliższe nawet niż moje własne, które prowadzę. Nie chce go zniszczyć, nie ja... Dlatego sorry, ja znam Twoje zdanie bardzo dobrze, więc po co mam go po raz nasty czytać? To wygląda na co najmniej nabijanie sobie postów...

PS.Więc Ty uważasz, że skoro się na forum zwierzyłam z moich odczyć to się zaraz zabiję. Mam taką ochotę, ale tego nie zrobię. Nie dam Ci tej satysfakcji
PS2. w temacie o snach posta usunęłam. dwu- wyrazowce się zdarzały, ale bez przesady...
Ostatnio zmieniony 2007-04-20, 23:53 przez Komandoska-94-, łącznie zmieniany 3 razy.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

nabijanie postów? to może ujme to tak, że po co nam piszesz o twoim odejściu? to też mógłbym uznać za nabijanie postów, tak samo jak dwuwyrazowy albo trzy post który przed chwilą napisałaś w dziale o snach i praktycznie rzecz biorąc 50% wszelkich twoich postów, z czego kolejne 25% to dwu wyrazowce..

po prostu idź jak tak bardzo tego pragniesz nikt cie nie zatrzymuje
Mamba
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2007-02-11, 05:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mamba »

Assasinio sorki,ale uważam, że ton twojej wypowiedzi jest okropny;
dziewczyna mówi o swojej chorobie otwarcie, mówi o tym, że lubi to forum i ludzi.
Wyobraź sobie jak ona się czuje? prawisz jej kazania i co to da?

nie znam tej choroby,ale nie musisz Kocica uciekac z tego powodu z forum; ono jest dla wszystkich :) każdy tu może powiedzieć to co powiedzialaś;
tak mi się przynajmniej wydaje?

pozdrawiam i trzymaj się!
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ADHD nie jest chorobą która zmuszała by ją do odejścia z forum, znam nie jedną osobe która to to ma i są to bardzo fajni ludzie.. no dobra są i tacy którzy mają problemy z kontaktami między ludzkimi itp itd ale to już osobne przypadki....
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

a ja sobie przed chwilą zdałem sprawe z tego, że bardzo mi was brakowało... i... lubie was ludzie :D - to po melisie, nie zwracajcie na mnie uwagi ;)

może mi się tak coś rypneło, bo mi się w życiu układa, wreszcie ktoś chce się ze mną przyjaźnić... modle się tylko, żeby była ładna :lol:

-kilka dni temu chciało mnie dwa dni pod rząd wywalić z ciała... a ja się nie dałem. musze doprowadzić do tego, żebym umiał kiedy chce mieć oobe. badania w toku... o, ale mi dzisiaj koncentracja działa........... ide na spacer, papa
Ostatnio zmieniony 2007-05-04, 10:52 przez DragonFire, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Off-topic”