Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

O_o tak Ci się mój sen skojarzył? Ja nie jestem zakonnicą przecież... chwila! Ty jesteś księdzem?! :poke: :D
Ivellios pisze:Ptaszki, zlizywanie śmietanki, mój tyłek... Sere! Co też ci po głowie chodzi :P
pfff... księża zwykle o takich rzeczach nie myślą...


no nic...
niech będzie pochwalony Jezus Chrystus :lol:
Pozdro
Kicia dwuiksowa ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

A czy ja mówiłem że to sen? ...
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

Ivellios ksiedzem :D :D :D bo padne :D Iv.... ja przepraszam ze wyprowadzam cie z twojej poboznosci moja lubieznoscia, ale ciezko jest zyc w cnocie i celibacie gdy na okolo tyle aluzji się czai :D
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj wizję iście apokaliptyczną, mianowicie na Katowice spadło coś co wyglądało jak bomby albo jakieś meteoryty. W każdym razie były to płonące obiekty, które przy lądowaniu z wielkim hukiem wybuchały, powodując pożary. W moim śnie zdołały obrócić w pyłek połowę osiedla znajdującego się w mojej dzielnicy...
Serephinea pisze:ciezko jest zyc w cnocie i celibacie gdy na okolo tyle aluzji się czai
Tak już zupełnie poza tematyką snów to na chórze mamy do śpiewania co najmniej dwa "kojarzące się" utwory... w jednym (w którym tekst jest pisany gwarą śląską) jest kawałek "Chciołech jom oboczyć ale mi miesiączek zgasł" a w drugim (po włosku) niektórzy przekręcają pierwszą zwrotkę i wychodzi "cipassa per'sta strata"...
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

:D dobre :D

ale co do snow z katastrofami to snilo mi się ze kolo bloku (mojego) spadl samolot...byla jakas wojna, wszedzie tak zolto i pomaranczowo, a z tego samochodu wyszly ufoludki, ktore zaczely mnie gonic..uciekalam do domu, ale mnie dopadli i zrobili ze mnie niewolnika, zmniejszyli do wielkosci ratlerka i tyle co pamietam ;p
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

to chyba reakcja na swieta :D
Mateusz123

Post autor: Mateusz123 »

a mi się śniło że bylew w lesie na polowaniu, a polowalem na dinozaury...taki jeden dinozaur skoczył na mnie i się obudziłem..heh a chcialem dośnic ten sen do końca
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

ja kiedys snilam o zabijaniu w parku wilsona w poznaniu gosci z Backstreet Boys i Westlife :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

KocicaXX pisze:Ivellios napisał/a:
Ptaszki, zlizywanie śmietanki, mój tyłek... Sere! Co też ci po głowie chodzi :P
pfff... księża zwykle o takich rzeczach nie myślą...
1- skąd wiesz o czym myślą, to też ludzie i moge się założyć że też o tym myślą :)
2- Iv to nie ona śnila o ptaszkach tylko Koffee ;)
Cogito pisze:Ivellios napisał/a:
Ja miałem dzisiaj wizję iście apokaliptyczną,

mi się skojarzyło z filmem "Apokalipsa" :)
a mi z obięciem urzędu prezydenta polski przez kaczyńskiego :P
Serephinea pisze:Ivellios ksiedzem :D :D :D
Iv nie przejawia skłonności masochistycznych więc to wątpliwa wizja :)
Shaolin0
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 89
Rejestracja: 2005-12-21, 23:41
Lokalizacja: z Kosmosu

Post autor: Shaolin0 »

Śniło mi się, że wyszedłem podczas lekcji z kumplem zapalić ziółko, a poźniej dyrektor nas przyłapał, tzn. mnie :((
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

a palisz? :D

Wizja Iv'a jako księdza mnie prześladuje :( Dzisiaj mi się śniło że mnie goni i cały czas krzyczy:
-Nie bredź tu o zjawiskach paranormalnych, lepiej ci zrobi jak do kościoła pójdziesz...
i tak dalej :|
Grzesi3k.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-10-27, 15:08
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Grzesi3k. »

Dzisiaj mi się śniło że cały dzień spędziłem z bratem...ale jest jeden mały problem mam Siostrę a Brata nie mam oO
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Dzisiejszy sen był dość dziwny(w sumie to wczorajszy ale niech już bedzie ze dzisiejszy jako że nic mi się dzisiaj nie snilo... :P) no wiec...byłem w domu a dokładniej kuchni Grześka(Grzesi3k. ;]) i z jeszcze innym kolegom, Grzesiek wyciągnoł jajko, obrał ze skorupki przekroł na pół a w środku brzydkie jasne żółtko, na to ja z kolegą(mateuszem) powiedzielismy: ee tam... chu..we (xD). Po czym Grzesi3k wyciągnoł drugie jajko, zrobił to co z poprzednim lecz złótko tym razem wyglądało super! Jak jajko ze wśi, takie prawdziwe ŻÓŁTE żółtko :P, na to ja z kolegą odparliśmy: Łaaaaaał, daj mi..(churem)
Grzesi3k na to: Niee to moje! - Po czym je zjadł, a ja się obudziłem ;)

POWALONY SEN! xD... najśmieszniejsze jest to że wstałem i miałem bardzo ochote na jajka, więc sobie ugotowałem i wszamałem :P
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Dzisiaj śnił mi się... nie zgadniecie...

ŚWIĘTY MIKOŁAJ :lol:

a do tego uczył mnie (!) robić szpagat... (mimo że ja to umiem :P )
Ivellios, to wszystko Twoja wina, to od Ciebie się zaraziłam tymi powalonymi snami :P

PS. Dajcie mi kopa, zaraz idę na sprawdzian po 6-tej klasie ;)
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

KocicaXX, och kocie...ty myszkujesz we snach Iva :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

a mnie snil maw z wlosami do pasa ^^ w deche XD wlosy w sensie :P
Grzesi3k.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: 2006-10-27, 15:08
Lokalizacja: szczecin

Post autor: Grzesi3k. »

Dzisiaj mi się śniło że jadłem zupę pomidorową hahah a najlepsze jest to że jak wróciłem do chaty po szkole to była zupa pomidorowa na obiad , a nic nie wiedziałem o tym :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj dwa sny. Oczywiście durne do ętej potęgi...

W pierwszym śnie szedłem sobie dróżką niedaleko mojego domu. Taka podziurawiona asfaltowa wiejska droga. Nagle patrzę a tu przede mną setką zapieprza jakaś elegancko ubrana paniusia w czerwonym kabriolecie ze schowanym dachem... jeszcze trochę i by mnie przejechała. No dobra, chcę iść dalej, ale wtedy mi drogę zajeżdża... ciężarówka wypełniona bananami :| Kierowca tak szarżował chyba z półtorej minuty, miałem wrażenie że za kierownicą siedzi Robert Kubica, który pomylił ciężarówkę z bolidem F1 :P W końcu stanął tą ciężarówką obok posesji mojego sąsiada, wtedy przyjrzałem się bliżej owej ciężarówce i spostrzegłem, że nie dość że była ona po brzegi wypełniona bananami, to jeszcze doczepiona była do niej taka drabina jak mają wozy strażackie, również bananami obwieszona. Drabina była wyciągnięta w górę i sięgała tutejszych drzew (co jak co ale małpy - czyli moi sąsiedzi - mieszkają nieco niżej :P ). Usłyszałem krzyk "Dobra, opuszczamy!" po czym drabina zostala opuszczona w dół. A że banany mają wiele cennych składników odżywczych, postanowiłem wziąść sobie jednego, zanim ciężarówka odjedzie :P Na szczęście kierowca mnie nie zauważył...

W drugim śnie widziałem dwa psy uprawiające seks na śniegu... suczka sobie spokojnie leżała, a kundel wchodził na nią, 10 sekund popieprzył i uciekał. Za chwilę znowu podszedł, popieprzył 10 sekund i uciekał. I tak w kółko. W końcu ja do niego podchodzę i mówię "Zuch piesek, szybki jesteś" ( :| )
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Hahahahha Iv..ale sny xD hahahaha btw: co ty masz do bananów są wyjeb.. :D

Dzisiaj miałem taki sen, że gdy się obudziłem żałowałem tego[obudzenia się], więc: Wychodze z domu patrze na niebo a na widoku jest wieeelka planeta przypominająca Ziemie, tyle że lądy były na niej duużo mniejsze (wyspy wielkości Polski rozsypane po całej planecie), gdy ją zobaczyłem poszedłem do centrum z kolegą(Grzeskiem z forum) i siostrą, na środku [centrum] stały dwie kopuły, gdy wszeszliśmy tam teleportowaliśmy się na tamtą planete w jakieś samochody (0o) i zaczeliśmy się ścigać xD(takie terenowe auta), gdy wrócilismy na Ziemie, poszlismy do innych kopół i się teleportowaliśmy znowu na tą planete i zaczeliśmy ją zwiedzać...(niestety nie pamiętam za bardzo co tam robiliśmy)

Gdyby tak było w rzeczywistości zmieniło by to moje życie kompletnie, z szarej codzienności, stało by się ciekawe i pełne przygód (na nowej planecie rzecz jasna)

Wróć do „Świat snów”