LD - pytania i odpowiedzi

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Hunter

Post autor: Hunter »

1) Wolę coś polskiego, z ang. się nie połapię
2) Neph rpzecież miał przygotować technikę
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Tak, z tego co wiem Nephesh zdradzi niektorym pare szczegolow jak doznac tego ciekawego wrazenia.
Po angielsku sprobuje przeczytac to, zameldowalam się tam ...moze jakos uda mi się ze slowniczkiem zrozumiec cos i zreszta duzo slow jest w j.polskim jest przejete.
Na dluzsza mete w rozwoju zetkniecie się z tekstami angielskimi stanie się nieuniknione.
:D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Technika w przygotowaniu, ale może się z lekka obsunąć o dobry kawałek czasu jej ukończenie (parę tygodni) ew. jeżeli są chętni można narazie poeksperymentować z podróżami szamańskimi i próbą nawiązania kontaktu w czasie takowej wędrówki ;)
Mamba

Post autor: Mamba »

Neph a może po kawałku to wklejaj?wiesz jak jest z ćwiczeniami :? każdy czyta, niby wie, ale jak przychodzi do praktyki i opisania efektów to //buu
Nephesh

Post autor: Nephesh »

;P Zmia dlaczego potem będą pisałem Ci na GG (czy tam na privie ;P) i wcześniej nic podać nie mogę ;)
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Juz jest o Ognistej Runie:) To polecil Nephesh u mnie poskutkowala metoda.
Awatar użytkownika
Wedrowiec00
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2005-08-30, 21:27

Post autor: Wedrowiec00 »

Ćwiczenie czyni mistrza //tak
W ramach treningu szukajmy ( poznajmy ) siebie astralnie ,o określonej godzinie , np:21 - szej , przez 5 minut ...Taka rozgrzewka :) Hm ...?
Hunter

Post autor: Hunter »

To jak... co wkońcu robimy, OOBE czy LD? Miało być OOBE i Neph miał przygotować technikę - przygotował? Tzn. przygotowałeś neph?:D
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Około dwóch i półtygodnia musicie poczekać do zakończenia tzn. dopiero wtedy ostateczną weryfikację wszystkie będę miał.
Hunter

Post autor: Hunter »

Ferie się zaczęły i chciałem sobie regularnie ćwiczyć, bez stresów, spokojnie, a tu 2.5 tyg czekać. Ehh...
Mamba

Post autor: Mamba »

Sami widzicie moi mili jak jest z każdą propozycją :(
Wędrowiec zaproponował małe ćwiczenie i co? brak chętnych czy odważnych? wszyscy wszystko wiedzą i potrafią a jak pada propozycja sprawdzenia się, przeprowadzenia czegoś w rodzaju próby cisza :roll: wszyscy "wszystkowiedzący" z monopolem na wiedzę milczą :(

Sorki za tego posta, ale wkurzyłam się; xgorszy dzień chyba :?
Dorregaray

Post autor: Dorregaray »

Mamba pisze:wszyscy "wszystkowiedzący" z monopolem na wiedzę milczą Sad
a moze takich poprostu nie ma ?
Titania (usunela konto)
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 312
Rejestracja: 1970-01-01, 03:00

Post autor: Titania (usunela konto) »

Wymyslilam topik, moja wina.........trudno. Nie udal się projekt.
Co nie znaczy, ze nie mozecie umawiac się z kims albo w malej grupie do realizacji LD w jakims miejscu.
shaolin0

Post autor: shaolin0 »

Ej tą technike mogą tylko czytać Ci co potrafią wchodzić w OOBE czy też mogą Ci co nie wiedza nawet jak zacząć bo ja należe do osób tych drugich ;) i chętnie mógłbym z wami odbyć tą podróż :P

EDIT:

a ja znów nie czytam postów do końca i muszę edytować ;)
no cóż szkoda, że to się nie udało
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Jeśli wytrzymacie jeszcze dwa tygodnie (a nawet mniej) to podam metody osiągania OOBE do końca zweryfikowane :) a narazie osobom chcącym brać udział w tym projekcie polecam przeczytanie tego co napisałem Hunterowi w topicu OOBE - problem.
Tula
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2006-03-06, 02:52

Post autor: Tula »

dwa dni: mój rekord. potem zasnęłam na stojąco pod prysznicem (ledwo obroniłam się przed upadkiem), rozbiłam butelkę z winem (pół godziny wycierania podłogi pod szafą), zarobiłam mandat za przejazd bez biletu (zapomniałam skasować), przeżyłam pocałunek byłego (wykorzystał fakt, że byłam nieprzytomna)... nie, stanowczo nie polecam ; ) odsypia się potem przez tydzień
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

niespanie bardzo duzo daje. uwazam, ze moze uwalniac tymczasowo jakies blokady. ja mialm wypasione odjazdy po niespaniu i widzialam to, co pod matrixem :PPP
Trace

Post autor: Trace »

jeśli uda mi się wejść w LD to też może będe... podajcie mi tylko miejsce gdzie: 5305232 ... no i date (bo mi się czytać nie chce:P)
Nephesh

Post autor: Nephesh »

Ten topic powinien być dawno zamknięty właściwie ;) bo już nieaktualne, a przynajmniej próby tego przesięwzięcia były w topicu wyżej, ale też coś nie dostaję informacji odnośnie postępów w ćwiczeniach i właściwie eksperyment upadł w pełni.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Z tego co pamiętam niespanie powoduje zwiększoną produkcję endomorfiny w mózgu, która to powoduje silne halucynacje i urojenia. W sumie dla Chaonity to sama gratka :lol: ale normalnym, szarym ludziom nie polecam, powtarzam - NIE POLECAM :wink:

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”