Co wiecie, co sadzicie o tym "fenomenie"
W zalaczniku dodaje zdjecie lodowego kregu na rzece w szwecji
Lodowe kregi
-
FeiDei
-
bialykruk
-
assamite
- Aktywny pisacz

- Posty: 102
- Rejestracja: 2005-08-31, 09:27