Pomysł na horror...

Gość

Pomysł na horror...

Post autor: Gość »

Macie jakiś pomysł na horror. Jaki chcielibyście oglądnąć film grozy. Napiszcie pamiętając:
+horror ma rozgrywać się w polskich realiach
+może być krwawy lub klimatyczny
+nie opowiadajcie całego rysu fabularnego; opiszcie tylko czas, miejsce akcji oraz potwora
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Blackdragon pisze:+horror ma rozgrywać się w polskich realiach
obrady z sejmu może? ;P
Blackdragon pisze:+może być krwawy lub klimatyczny
bardzo kwrawy :evil:
Blackdragon pisze:opiszcie tylko czas, miejsce akcji oraz potwora
potwora? heh, może być alien (piąta część) albo trzecia część predatora ;)

a tak serio, to akcja w kłominie, które okazuje się nie całkiem opuszczone przez armię radziecką, w pozostałościach podziemnej bazy wojskowej uwalnia się jakiś wegetująco-hibenujący się od kilkudzeisięciu lat mutant genetyczny i biega za grupą nastolatków, którzy do kłomina pojechali ściągnięci sławą jedynego w pl miasta widma, żeby robić zdjęcia :P tak na poczekaniu wymyślone

btw. film chcesz nakręcić? ;)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

Cogito pisze:zabawniej by było jakby był psychiatrą
jeszcze zabawniej by było, jakby był przełożonym w oddalonym od cywilizacji zakładzie zamkniętym i amatorsko parał się hirurgią :D
Gość

Post autor: Gość »

Leśna pisze:btw. film chcesz nakręcić?
Daj mi kilka mln dolarów to dostaniesz film. A tak seryjnie jestem ciekaw waszej kreatywności.
Cogito pisze:po co potwora? Ja bym wolała seryjnego morderce i żeby był tam jakiś realistyczny profil psychologiczni.
Według mnie każdy morderca to potwór.

[ Dodano: 24-11-2006, 19:52 ]
Leśna pisze:amatorsko parał się hirurgią
Czyżby łódzkie pogotowie? :)
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

nie potrzeba kilka mln na amatorski filmik :D tylko kamere
Gość

Post autor: Gość »

można też użyć gry The Movies, której nie chce mnie się jej instalować...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

+horror ma rozgrywać się w polskich realiach
miejsce: dom jakiegoś kolesia co to impreze wyprawia, dzień wcześniej np bawi się w wywoływanie duchów czy też innych demonów :P
+może być krwawy lub klimatyczny
klimatyczny..

np: za oknem leje deszcz, jest ciemna noc, masa błocka na ulicy (tak jak zawsze..), ten koleś co się bawił w wywoływanie ducha (albo demona), idzie do jakiegoś pokoju gdzie nie ma żadnego innego imprezowicza i zostaje opentany, zabijając potem reszte w jakiś tam pogięty sposób, a ci nie opentani są np uwięzieni w tym domu gdzie to się rozgrywa czy jakoś tak :P
+nie opowiadajcie całego rysu fabularnego; opiszcie tylko czas, miejsce akcji oraz potwora
za późno :P
Gość

Post autor: Gość »

Pomysły fajne. Macie coś jeszcze? Tak seryjnie wam powiem jak dotychczas widze że tu sami scenarzyści siedzą. Jak narazie filmy fajne wymyśliliście. Chce więcej... :grin:
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Blackdragon pisze:Pomysły fajne. Macie coś jeszcze? Tak seryjnie wam powiem jak dotychczas widze że tu sami scenarzyści siedzą. Jak narazie filmy fajne wymyśliliście. Chce więcej... :grin:
wiesz, ja mam zamiar iść do szkoły filmowej :P

(dzisiaj moij rodzice kupili kamere cyfrową :D yupi!)
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Popieram, na dobry film, szczególnie horror nie trzeba milionów dolarów... popatrzcie chociaż na klasyki... wątpię czy ich budżet wynosił nawet 0,5 miliona... a są klasykami i fakt, dzisiaj mogą wyglądać śmiesznie, szczególnie slashery z potworami, ale moim zdaniem horror powinien budować napięcie a nie serwować pracę makijązystów i chemików od sztucznej krwi, choć to oczywiście umila zabawę (mowa o krwi). Nie raz też bywa, że filmy z milionowym budżetem to gnioty...
Gość

Post autor: Gość »

Assassinio pisze:wiesz, ja mam zamiar iść do szkoły filmowej

(dzisiaj moij rodzice kupili kamere cyfrową yupi!)
Ja zostane raczej policjantem takim jak Mirko CroCop Filipovic :)
Szczęściarz z ciebie, mi nie pozwolili nawet zarobić na prosty odtwarzacz MP3 :(
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

_Nameless_, - bo to jaki jest film zalerzy głównie od pomysłu, nawet jak się wyda na taki miliardy a pomysłu ciekawego nie będzie to film będzie gniotem..
Gość

Post autor: Gość »

Forma i treść są równie ważne. Troche głupio wyglądał by Blair Witch Project z najdroższą aktorką Hollywoodu.Głupio też wyglądał by taki Freddy vs Jason za jaki niecały 1 milion zielonych.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

ale wszystkie filmy z Freddym potrzebowały dużo kasy bo tam dzieją się rzeczy których ot tak sobie nie można nakręcić tylko trzeba troche wydać..

ale ja osobiście lubie serie Koszmaru z ulicy Wiązów :P
Gość

Post autor: Gość »

Mam prożbe. Nie wiesz kto bedzie przeciwnikiem Jasona i Freddyego w 2 części. Słyszałem 3 pretendentów.Są to ASH(Martwe zło), Mike Myers(Hallowyn), Chycky(Laleczka Chucky). Poza tym kibicowałem Voorhesowi. :D
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

co? to będzie coś takiego? małe przegięcie.. i tak Freddy najlepszy :P Koszmar z ulicy Wiązów rulezz ;)
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Myers też jest fajny. A zwłaszcza jego nóż kuchenny :D
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Blackdragon pisze:klimatyczny
zdecydowanie :)
mogłoby chodzić o męski zakon pełen zakonników objętych ślubami milczenia (surowe reguły: spotykaja się jedynie podczas posiłków i mszy, a całe dnie przewaznie spedzaja samotnie), wśród których przebrana w męski habit krąży demoniczna kobieta posiadająca paranormalne zdolności. Zakonnicy i okoliczni mieszkancy giną w sposób niewytłumaczalny, niektórzy zaczynają coś podjerzewać, lecz nikomu o tym nie powiedzą :P tak blisko Boga a jednocześnie tak od Niego daleko..
ewentualnie moze być demon płci meskiej, ale demon kobieta w meskim zakonie brzmi tak jakos efektowniej :P

oczywiscie chodzi o klasztor jak w Szkocji: stare ponure i szare mury z kamienia zimno i straszno :P
Gość

Post autor: Gość »

Bardzo ciekawe... Zauważyłem że wasze filmy są budowane nastrojowo i to jest w horrorach najlepsze. Lubie oglądać te krwawe, ale najwiękcej radości sprawiają mi te klimatyczne zmuszające czasem to myślenia. Mam takie małe pytanie. Czemu żaden i żadna z was nie określa bliżej postaci potwora; jakaś ulubiona broń, może przebranie(góralski ubranie :grin: ), ulubiona godzina ataku?

Wróć do „Nasze zainteresowania, twórczość oraz pasje”