Czy wampiry istnieją?

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią

Czy wampiry istnieją?

Tak
85
50%
Nie
86
50%
 
Liczba głosów: 171
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No włąśnie w tym problem. Więc lepiej nie mieć takiego problemu.
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Ja wierzę w wampiry i nic mnie od tego nie odciągnie.Ktoś tam wcześniej napisał że wampir dawny różni się od współczesnego jak magia.Ale jednak elementy dawnej magii pozostały i elmenty dawnego wampira pewnie też. Nie spotkałam się jeszcze, ale raczej bym już nie pisała jeśli bym się spotkała. Wampiry istnieją może ktoś w to wierzyć lub nie.



Może pisz najpierw w wordzie... i powtarzam że po kropce stawia się spacje..

/Assassinio
Ostatnio zmieniony 2006-11-30, 00:33 przez Stokrotka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

Ja wierzyc nie musze by to stwierdzic - pozatym czemu bys zaprzestala pisania ? A co to Vampir tylko czas spedza na zerowaniu ? One tez maja dostep do internetu i rownie dobrze moga sledzic postep wiedzy ludzkiej na ich temat za pomoca chociazby takowych forow :twisted:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Sokrotko, wampiry są, ale się przystosowały do świata nowoczesności. Wierzcie mi Sang, to nie tylko zabawa.. Oni poprostu są. Żyją wśród nas.
Stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2006-10-21, 23:11
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Stokrotka »

Domyślam się że się przystosowały. Każdy musi się przystosować do warunkow życia. Tak jest z każdym nawet z wampirem.

PS.
Assassinio:
Co ty masz do mojego pisma??? Wiesz co wkurzasz mnie tym ciągłym zaznaczaniem. Piszę dobrze a że czasami mam literówki to trudno. Nie piszę gorzej od innych więc się z całym szacunkiem ode mnie odczep. Bardzo Cię o to proszę. I co to za różnica czy robię po kropce spację czy nie? Innym jakoś tak nie zaznaczasz.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Stokrotka, - walisz za dużo tych literówek i miałem ich dosyć :D możesz pisać dobrze bez literówek. A inni nie piszą bez spacji po kropce, przynajmniej nie zwróciłem na to uwagi. I jak mi się nie zechce to się nie odczepie, warna nie dostałaś więc nie narzekaj nic ci się nie dzieje.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Stokrotka pisze:wkurzasz mnie tym ciągłym zaznaczaniem
jesli robisz rażące wg moda blędy to licz się z tym ze bedzie Ci je zaznaczal.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dagon pisze:chociazby takowych forow
a co ja właśnie robie... No ale ok.
A teraz, Ass, Stokrotka, dajcie sobie na wstrzymanie. Stokrotko, uważaj na stylistyke i błędy, Ass, przymykaj oko na takie pierdoły jak spacja po kropce! Wszyscy będą szczęśliwi. No i bez kłótni.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Blood, przecież żart to był stary. Jak miałbym śledzić działalność ludzi w zakresie magii czy czegoś innego, to już bym miał nerwice jakąś. A co do kłótni, to podajcie sobie spacje i bedzie git!
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

po kiego grzyba dalej ciągniecie offtopa?! koniec go i tyle, czepiać się będe kogo chce i kiedy chce, za dużą liczbe rzucających się w oczy literówek będe tępił :P. END OF OFFTOPIC.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dobrze, a teraz prosze cos o wampirach! Jakies pytania, czy cos! Smialo i nie wstyzic się!! Ale cokolwiek!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No a co mam powiedzieć! Teraz to tylko można odpowiadać na pytania!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

No bo nie wiem, może niektóży są jacyś niepewni.
Awatar użytkownika
Dagon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2006-11-07, 03:07
Lokalizacja: Izmit

Post autor: Dagon »

Zareklamuj topic - to się ludzie zleca ;)
Propos tematu - szedlem poznym wieczorem kilka dni temu ulicami wawy i jaka rozmowe slysze na temat lysego czlowieka ubranego w plaszcz i kapelusz od dwoch nastoletnich obywateli tegoz kraju ?
- zobacz to ten no...NOSFERATU ten z wampira maskarady
- ta przez takiego to ja bym nie chcial byc przeistoczony <--- probowalem nie wybuchnac smiechem slowo :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Wiesz, teraz to jużwe wszystko się ludzie chcą przebierać...Wyglądać i wogóle. Myśle, że prawdziwe wampiry upodabniają się do ludzi tak jak tylko można.
The Little One
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 351
Rejestracja: 2006-07-26, 14:57

Post autor: The Little One »

Mawerick pisze:Myśle, że prawdziwe wampiry upodabniają się do ludzi tak jak tylko można.
Prawdziwe wampiry? Hymm, trochę dziwne podejście do sprawy :P A Ty jesteś wampirem energetycznym, taaa? XD I co? I ssiesz energię? Wiesz, po Twoich postach można poniekąd wnioskować, że podchodzisz do tego tak, jakby wampiry były mitycznymi stworami xP A przecież to ludzie... znaczy... "trochę" inni, ale jednak.
A co do wampiryzmu energetycznego- znam takiego jednego zbója i wiem, że troszkę sobie podkoloryzowujesz, Maw. Sorry :P
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

MOje spojżenie na wampiry, to kompilacja legendarnych wampirów i rzeczywisości, która od takiego wizerunku odbiega. Oczywiście, że sobie troszkę podkoloryzowuję. Nie są to przecież, mityczne istoty o nie wiadomo jakiej mocy.

Wróć do „Wampiryzm”