Chupacabra

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
szczurek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2006-10-28, 20:06
Lokalizacja: Józefów n. Wisłą

Post autor: szczurek »

Dead_but_mad, może... Jest wiele kilometrów kwadratowych niezbadanych dżungli. Miesiąc temu, gdy jeszcze w Łomiankach mieszkałem ktoś przywiózł z dżungli zmutowane kleszcze wielkości oka dorosłego człowieka. Więc dżungla ma dla nas tajemnice... A chupacabra... Może piszcie też jaka to może być krzyżówka zwierząt. Dodajcie to pod postem tak jak ja.
MAŁPA + KANGUR= CHUPACABRA
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Dead_but_mad pisze:Codziennie na naszej planecie ginie bezpowrotnie kilka gatunków zwierząt i roślin a natura nie zznosi prózni, coś musi ją wypełnić
wszystko pięknie, tylko to już wcześniej powiedziałem.
Dead_but_mad pisze:po co komu takie zwierzątko
np do wojny...
Dead_but_mad pisze:wychybnać z niezbadanych obszarów dzungli
wielki leniwiec, wielka stopa, pterodaktyle (albo inne latające gady). Ogólnie rzecz iorąc wszystko.
Dead_but_mad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-11-01, 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dead_but_mad »

Mawerick pisze:
Dead_but_mad pisze:Codziennie na naszej planecie ginie bezpowrotnie kilka gatunków zwierząt i roślin a natura nie zznosi prózni, coś musi ją wypełnić
wszystko pięknie, tylko to już wcześniej powiedziałem.
Dead_but_mad pisze:po co komu takie zwierzątko
np do wojny...
Dead_but_mad pisze:wychybnać z niezbadanych obszarów dzungli
wielki leniwiec, wielka stopa, pterodaktyle (albo inne latające gady). Ogólnie rzecz iorąc wszystko.
Jak wcześniej??? bo ja chyba tego nie przeczytałam... plagiat :twisted: nieumyślny.....
Taaak oczywiście że do wojny z kim ??? i po co skoro mamy na tyle dobrej i niezawodnej broni.... bawić się w tworzenie takich dziwolągów tylko po to żeby potem wypuścić je na wolnośc... przy całym nielogicznym myśleniu Wojska to wydaje się numerem jeden jeśli była by to prawda... przynaj że to brzmi bezsensu.. a tak by to właśnie wyglądało....
Co do ostatniej wypowiedzi tak masz rację wszystko.....
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Przecież to byłaby doskonała broń taka chupakabra. Po pierwsze, nikt Ci nie powie, że to właśnie ten kraj wypuścił to coś. A przecież z charakterystyki chupy wiemy, że zabija. Więc jest doskonałym żołnierzem. Pojawia się problem dotyczący kontrolowania jej poczynań. I o to cała moja teoria się rozbija.
Dead_but_mad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2006-11-01, 23:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dead_but_mad »

No właśnie... echhh... ale każda teoria ma jakis słaby punkt....wrrr :evil:
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Zresztą Maw, co z tego że nikt się nie dowie jaki to kraj wypuścił jak ona jest jedna albo kilka i wielkiego zamieszania nie robi, zresztą zazwyczaj jak jest wojna to prowadzi np do zajęcia kraju i co z tego że nie wiadomo jaki to kraj atakuje taką chupą skoro i tak żeby miał korzyści z tej wojny musi wejść wojskiem.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Chodzi o to, że mógłby być to swoisty test w terenie. Ale jak powiedziałem, nie można chupy kontrolować, wydaje się to niemożliwe. Wi na tym moim zdaniem rozbijasię ta teoria.
koriodo2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-11-04, 21:38
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: koriodo2 »

Trochę słyszłam na temat tego stworzenia. Były tez podejrzenia, że jest to zwierzę zmutowane genetycznie, albo przybysz z kosmosu. Trudna jest odpowiedź na Twoje pytanie. Jego istnienie jest możliwe. Z informacji, które posiadam uważam, że jest to możliwe. Wymysł turystów??? być może, ale dla mnie jest to prawdopodobne.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

koriodo2 pisze:Wymysł turystów??? być może, ale dla mnie jest to prawdopodobne
Napewno nie wymysł turystów!
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

koriodo2 pisze:Wymysł turystów???
Nie tylko turyści go/ją widywali. Więc wątpliwe czy to wymysł tyurystów. Warto chyba wierzyć wniezbadane i niewyjaśnione.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

G_hacallah pisze:NAWET TERAZ NIE JESTESMY W ZADEN SPOSÓB STWORZYC NOWEGO GATUNKU
to już było mówione, wystarczy przeczytać temat, ale owszem dobrze przypomnieć żeby dyskusja nie zataczała koła.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

ciekawe... hitler zrobił statek ufo - słyszeliście? to skoro on potrafił coś takiego wieeeele lat temu... to co dopiero potrafi zrobić usa... teraz? z resztą im jest na ręke powybijać troche ludzi jakimiś dziwnymi stworzeniami, bo w razie czego mogą powiedzieć, że to nie jest made in usa, bo stosownej plakietki nie ma. hmmm, możliwe, że się stosują do tego nowego porządku świata, który bushowie wprowadzają od dawien dawna.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

tak hitler zrobił statek ufo, co nie oznacza że my teraz potrafimy zrobić nowy gatunek.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

my nie, my potrafimy sklonować kaczki ;p

ale tajne labolatoria usa?
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

może tak może nie, dużo ukrywają więc pewności mieć nie możemy
koriodo2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-11-04, 21:38
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: koriodo2 »

trochę się nie zrozumieliśmy, więc jeszcze raz się wypowiem. chupacabra jak dotąd nie został/ła przez nikogo zbadany/na. ponoć na podstawie włosa znalezionego przy jednej z ofiar w gospodarstwie, określono jego/jej wygląd. gdybym była turystką napewno nie wybarłabym się w miejsce gdzie w okrutny sposób giną zwierzęta, a także (z tego co słyszłam) nastoletnia dziewczynka, co nie zostało w prawdzie potwierdzone. także NIE JEST to wymysł żadnych turystów. słyszałam wypowiedzi gospodarzy, którzy stracili wiele swoich zwierząt, a nawet wszystkie. nie sądzę, by był to sposób na reklamę.
moim zdaniem chupacabra istnieje, lecz nie wiemy czy jest to przybysz z kosmosu, czy zmutowany zwierz, czy nowo powstały, albo prastary gatunek dotąd nam nie znany ( albo jescze coś innego).

[ Dodano: 05-11-2006, 16:13 ]
Mawerick pisze:
koriodo2 pisze:Wymysł turystów??? być może, ale dla mnie jest to prawdopodobne
napewno nie wymysł turystów!
tak, to nie jest wymysł turystów.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

i o czym tu dalej gadać?

zaraz, od kiedy chupa ma włosy?
koriodo2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2006-11-04, 21:38
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: koriodo2 »

nie wiem od kiedy chupa ma włosy...może ich nie ma. :roll:
ale słyszałam, że jego prawdopodobny wygląd został ustalony na podstawie DNA zawartego w znaleźnionym włosie. może to nie prawda, ale tutaj nic nie jest pewne. ale możemy chyba podawać rózne prawdopodobieństwa dotyczące jego wyglądu itp. co raz więcej dowiaduję się na jego temat i staje się to co raz bardziej ciekawsze, choć wydaje mi się, że powoli koło się zamyka, bo niestety brak 100% dowodów. choć wiadomo przecież, że mogę się mylić!!!

[ Dodano: 05-11-2006, 20:49 ]
racja, z tą genetyką nie ma co przesadzać....choć na początku wydawało się to logicznym wytłumaczeniem pojawienia się chupy, bo przecież nie którym łatwiej uwierzyć w stworzony przez ludzi nowy gatunek niż w przybysza z kosmosu.
Schnappi
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 121
Rejestracja: 2006-09-06, 22:10
Lokalizacja: Kłodawa

Post autor: Schnappi »

Hmm...głownym potwierdzeniem tej teorii wg mnie jest jednak ta rzekoma krew chupy, która przypominała ludzką, z tym że wszystkie składniki były w wyższym niż w ludzkiej stężeniu.....
Do tego jeszcze DNA rośliny....bardzo dziwna sprawa z tą krwią........ :? :P

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”