Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Daisy

Post autor: Daisy »

Jade z Nią na wakacje na Mazury, ale nie planuję jej wypuszczać z klatki. Chyba, że wziąść ją do łóżka, aby poleżała i się poprzytulała.
Ostatnio zmieniony 2005-02-27, 14:15 przez Daisy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Ech ja już współczuję mojej kotce... dwa miesiące bez pana :roll: (wcześniej mam szpital)
Gość

Post autor: Gość »

...ciekawe czy świnki morskie potrafią pływać...? być może po wakacjach się dowiemy ;)
Daisy

Post autor: Daisy »

Chociaż nazwa brzmi morsko, to świnka nie potrafi pływać; wogóle nie lubi wody. Jednak jak lekarz każe można ją wykąpać w miednicy. Jednak z doświadczenia wiem, że nie sprawia jej to zbytniej przyjemności. Za pierwszym razem kiedy kąpałam to prawie mi z umywalki spadła. Potem się zaziębiła i kichała. Biedne stworzonko:(

Więcej o śwince tutaj nie piszę bo gromowładny nas pogoni.
Gość

Post autor: Gość »

a mnie dzisiaj zastrzelono.......nigdy bym nie przypuszczał, że we śnie az tak bardzo można odczuwać ból, najpierw uderzenie, potem pieczenie, w końcu szczypanie i spływająca po plecach krew, czułem ciepło krwi, czułem zatrzymujące się powoli serce, to wszystko było jak prawdziwe, obudziłem się zlany potem, i bałem się ruszyć zeby...nie bolało.......
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Wogóle gryzonie nie przepadają za wodą, mój św. pamięci szczur nienawidził kąpieli i zawsze się potem na mnie obrażał, ale przekupiałam go kawałkiem mięcha... :lol:

Co do snów, to miałam dziś taki... Sniło mi się, że szłam z jakimś chłopakiem przez bardzo piękne łąki i pola. Doszliśmy do dwóch bardzo wysokich, cieńkich pali na czubkach których znajdowały się matryce na których po chwili się znaleĽlismy... Było tam mnustwo lampionów. On (ten facio) siedział na jednym palu- w pozycji lotosu, ja na drugim, twarzami w kierunku siebie. On zamknął oczy i zaczął się modlić, a ja nie mogłam się skupić (tu wspomnę, że nie wyznaję właściwie żadnej wiary). Nagle usłyszałam dochodzące z lasu głosy, a po chwili wyszło z niego 4 chłopaków.
On przekazał mi w myślach, że mam nie zwracać na nich uwagi i mam się modlić to nic się nie stanie, ale gdy tamci chłopacy zaczęli nas zaczepiać niewytrzymałam...
Przewrócili słup na którym miałam się modlić, zaczęli mnie popychać i bić, a póĽniej chcieli też zgwałcić, ale się obudziłam.... Było po 3:00 ale cięzko było mi zasnąć i wciąż myślałam o tym śnie...
Niedawno zaczęłam zgłębiać tajniki medytacji i odebrałam ten sen, w ten sposób, że niepowinnam tak kategorycznie wypierać z siebie boskiej cząstki... Bo Bóg jest w nas,On jest nami a po części my nim jesteśmy...

A jak wy to widzicie? Bo może się mylę?......
Gość

Post autor: Gość »

nie bardzo wiem o co ci chodzi, ze niby medytacja oddala od Boga? z tego co wiem to przybliża, aż do oświecenia.....
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Przeciez Aphrodisiana napisala, ze nie wyznaje zadnej wiary ;)

Zreszta gdyby to mieli byc poslancy Boga, to chyba nie zaczeliby Ciebie bic i w ogole... bo Bog nie uznaje przemocy, tak mnie się wydaje
Gość

Post autor: Gość »

myśle ze to poprostu zwykły sen, do mnie strzelano , i jakoś nie wydaje mi się zeby to miał być palec Boży.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Dzisiaj miałem sen, że tańczę przytulony do jakiejś dziewczyny w rytm "Ostatniej nocy świata" by Miss Saigon... niestety, nie wiem, co to była za dama, ponieważ było ciemno :lol:
Gość

Post autor: Gość »

to skąd wiesz ze to była dama? możę jakiś facet? ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Facet w sukience :?: Przecież to nie był występ Los Trockadero De Monte Carlo...

Ej no chyba potrafię rozróżnić przedstawiciela płci męskiej i żeńskiej :?

To była panienka mniej więcej w moim wieku, może nieco młodsza... i tyle wiem :P


dodane 13 marca:

Ostatnio mnie nawiedza regularnie dziewczyna, która kiedyś mocno krwi mi napsuła... mała wiedĽma w okularach, Ewa Zed... [pomyśleć, że kiedyś byliśmy przyjaciółmi :roll: ]
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 19:10 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
Eugi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2005-04-08, 18:52
Lokalizacja: Słubice

Post autor: Eugi »

Mi się ostatnio śniło, że byłam w kinie na Gwiezdnych Wojnach III :D. Troche dużo krwi tam było, ale potem się obudziłam i nie do końca obejrzałam film :wink: Ostatnio często mi się śni że jestem w kinie właśnie na tym filmie...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

W końcu znalezione nie kradzione :lol:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4865
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 950

Post autor: Ivellios »

Mnie się kiedyś śniło, że jestem irackim terrorystą i likwiduję amerykańskiego żołnierza :roll:

Tak więc twoje sny przy moich to pikuś...

dodane 17 kwietnia:

...a dziś byłem... Gerardem Butlerem :roll: Rozdawałem autografy i udzielałem wywiadów...
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 19:11 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Świat snów”