duchy

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Moze troche... ale wiesz, duch, bo dusza, a miejscem ducha astral... wszystko się zgadza :P
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Poprosimy Skore, to przeniesie to do pogadusze :P tylko ciii ;)
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Zastanawiałem się właśnie, kiedy ktoś mnie o to poprosi :twisted:

[ Dodano: 2005-08-11, 22:14 ]
Zrobione na własne życzenie :P
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

:lol: Nie nie rozmawiamy o zadnej grze :D Wiekszosc rzeczy, ktore tutaj znajdziesz piszemy na serio, a co jest prawda a co falszem to juz musi sobia kazdy sam ze soba ustalic.
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Bynajmniej :lol: Sporo wypowiedzi to poglady na jakas sprawe ktora raczej dla wiekszosci jest juz oczywista, bo kazdy ma w swoim doswiadczeniu jakies dowody na istnienie chociazby magii, swiatow rownoleglych itp.
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

kylokrzysiek pisze:rozmawiacie o jakiejs grze?
Całe Nasze życie jest grą ... :roll:
kylokrzysiek pisze:masz jakies dowody?
Wszystko zależy od sposobu patrzeni na świat. Dowody są wokół Nas, tylko trzeba je dostrzegać 8) (wzięło mnie na filozofię :P)
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Heh mozna, w swiadomym snie, jest to sposob na podroze... hmm ciekawe podroze, pogadaj ze Skora on cos o tym wie :P
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jeszcze raz powtarzam, nie chodzić po lustrze, czy za lustrem, czy na lustrze, czy pod lustrem, czy koło lustra, tylko wchodzić w lustro i bynajmiej nie jesteś w lustrze tylko wywala Cię w jakiś świat równoległy, bądź na któryś z poziomów astralnych.
Wchodzisz w lustro mając oczywiście WILDA, albo LD. Więcej poczytasz sobie w odpowiednim dziale. Pozdrawiam! :roll:

[ Dodano: 2005-08-27, 16:05 ]
Skóra a nie Skura :evil:
Shogun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2005-10-05, 13:41
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Shogun »

A tak wogule jak w to wontpisz to sam spróbój "kylokrzysiek" . A jak nie umiesz
(żułtodziób) to poczytaj więcej . A jak cię to nie obchodzi ( lub nie wierzysz ) to wyjdz z tego forum . :evil:
Gość

Post autor: Gość »

[quote="Villemo"]gratuluję na fajnego demona trafiłaś, ja tyle szczęścia nie miałam, wcale też o niego nie prosiłam, sam przylazł

[ Dodano: 2005-04-17, 18:18 ]
ja ostrzegam przed takimi demonami jak mój, nieproszonymi gośćmi i Calli wiem coś o nich[/quotIH.CO WIESZ O TYM ? PROSZE ODPISZ BO mam ztym problem ...do mnie przychodzi demon jest u mnie co dzien i co noc .. slysze meski glos jak mowi doo mnie jak do dziecka ..cos wstylu (ciii) Hmm?? nie wiem jak dluugo jescze to wytrzymam zszokowana , najgorsze bylo to jak mi się dwa razy pokazal . ale nie wdomu <szok> POWIEDZCIE CO O TYM MYSLICIE PLISS // ;9 :567: :567: :567: CZEKAM ?? OLA..
Gość

Post autor: Gość »

:oops: :oops: :oops: :oops: ola:(
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jej, jak się zawstydziła kobita :P Spróbuj przekierować owego demona na swojego sprzmierzeńca, ale jak to już nie powiem... Sama powinnaś do tego dojść :]

Pozdrawiam :wink:
CavE
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 55
Rejestracja: 2005-08-23, 16:15
Lokalizacja: mhrok

Post autor: CavE »

Wojtex12 pisze:skorzytanie z mocy astralu danej od Boga wiaze się z zyciem praktycznie na granicy obledu
A któż nie żyje na granicy obłędu ;)

Co do ludzi ... :roll: Każdy chce, ale by coś osiągnąć trzeba pracować, a to nie leży większości ludzi. By parać się magią itp trzeba pracować i mieć samozaparcie, bo inaczej efekty, jeśli są, to mizerne. Wiem to niestety po sobie :( Ale co dzień kilka minut, choćby nawet ta jedna to dużo (jak dla mnie :P ). Większość ludzi typu FFF FM/dres ( :P ) nawet nie pomyśli, że może być coś poza wszystkim, a co dopiero by poświęcić tak cenny czas siedzenia na ławce pod blokiem na ćwiczenia NEW, albo robienie sigila :lol:
Tyle o ludziach :)
I koniec na razie bo się zesdresowałem :P:P:P:lol:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Fajnie, że temat jest DUCHY :!:

P.S Gdzie się podziali moderatorzy :?: Swoją drogą Fenikt mógłby mi już... :P

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”