Telekineza

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

No a czego innego bys chcial uzyc? :|
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Chcialem zauwazyc ze kazda wizualizacja wymaga silnej sily woli aby ja utrzymac :| wiec dalej nie rozumiem :|
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Ja wpatrywałem się dzisiaj w swoje medale, próbowałem skoncentrować się na jednym, ale jakoś się nie dało. Chodzi mi o to że po jaimś czasie zobaczyłem wokół nich delikatne poświaty, które po chwili zaczęły świecić dość mocnym światłem. Dodam jeszcze że nie próbowałem sobie nic wizualizować. I skoro przedmioty martwe nie posiadają aury to co to było co ja widziałem ??
Jutro sprubuje nad tym dłużej posiedzieć może po jakimś czasie uda mi się jeden z tych medali lekko poruszyć. :D
Aksara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2005-09-08, 20:13

Post autor: Aksara »

Kiedys bardzo chciałam posiadac ta zdolnosc , oczywiscie nie wyszło mi to, w dalszym ciagu nie potrafie, ćwiczenie mi nie pomogły, ja po prostu nie jestem człowiekiem do tego stworzonym, juz nawet nie próbuje...
Aksara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2005-09-08, 20:13

Post autor: Aksara »

W moim przypadku to była chwilowa fascynacja, ale nie przyniosło to rezultatów, wiec zaniechałam, moze jednak szkoda, juz raczej nie bede tego nadrabiac
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Post autor: Xabras »

A ja chyba zabiorę się za telekinezę...może najpierw kurs zginania łyżeczek .Tylko gdzie ja na to czas znajdę...w szkole mam taką rzeźnię ,że ledwo czas na podstawowe ćwiczenia hermetyczne znajduję :( .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

A ja mimo szkoły (tegoroczny maturzysta :P ) znajduję mnóstwo czasu na swoje zainteresowania (ezoteryka). :P
Xabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-08-25, 21:25
Lokalizacja: Z Europy

Post autor: Xabras »

No mnie też czeka w tym roku matura :D .Przydałby się jakiś sigil typu "zdam mature na 100%" :P .

A w temacie : jest tutaj ktoś komu kiedykolwiek udała się próba telekinezy(i nie chodzi o domysły) :?: .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Kiedyś jak jadłem obiad z ciocią to samoistnie przsunął się talerz o jakieś 10 cm. Ale nawet się o to nie starałem... :P
Aksara
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2005-09-08, 20:13

Post autor: Aksara »

No prosze :) jakis ukryty talent :grin:
Mi się nic takiego nie przydazyło :roll:
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Mesyj pisze:Według mnie nie znajdzie się kogoś takiego w internecie ,bo jeśli istnieje to posiadł także przy okazji wiele innych zdolności ,jak na przykład jasnowidzenie i nie ma czasu siedzieć w internecie na jakichś forach okultystycznych ,bo niby po co ,jeśli i tak niczego się już tam nie nauczy. Z resztą ma zapewne wtedy ważniejsze sprawy.
nie wziołeś pod uwagę jednej rzeczy, że wielu marnuje swój talent wykorzystując go w sposób nie całkiem właściwy.......

Ja jestem zwolennikiem teori, która mówi, że tylko niektóży ludzie mają prawdziwe zdolności telekinetyczne (co do jasnowidzenia to już inna sprawa), a "zwykli" ludzie mają jedynie namiastkę tej zdolności, która w rzeczywistości nigdy nie rozwinie się do tego stopnia by można nią wpływać w dużym stopniu na otoczenie.

A gdyby na przykład zastosować sigilla, ciekawe czy by zadziałał? ;)

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”