Chiromancja

Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

To się powinno znajdowac w dziale Inne i tam to przenosze. A do tematu nic nie wniose niestety :P
Awatar użytkownika
Evevek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2005-04-23, 14:13
Lokalizacja: z daleka

Post autor: Evevek »

Ja też nic nie wniosę - nie zajmuję się tym i nigdy mnie to nie interesowało :P. Ale jesli ktoś się zna, to chętnie poczytam ;).
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

A mnie to swego czasu interesowalo. coz... tak w zasadzie to dalej mnie interesuje, ale jest dla mnie za skomplikowane... :P jak probowalam zinterpretowac swoja dlon, to mi się az w oczkach zaczelo mienic... stanowczo za duza mam tam tych wszystkich kreseczek, gwiazdek, kwadracikow, linii... wzgorkow i dolin, ktorych czesc powinna byc w zupelnie innym miejscu. :P
Awatar użytkownika
Aradia1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2005-07-11, 11:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Aradia1 »

Kiedyś tak z ciekawości poczytałam sobie o podstawach (bardzo mało), ale niestety wyszło mi że umre pare razy w moim życiu. I coś czuje że to się nie sprawdzi :grin:
Nie znaczy to że nie wierze w chiromancje, po prostu za dużo tam linii. :D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Aradia1 pisze:po prostu za dużo tam linii. n
a nie mowilam...? nie tylko ja mam z tym problemy :D
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

UFOresearcher, ja nie owie, ze nie dziala... aj tyko mowie, ze za trudne jak na moj kurzy mozdzek :P
taki
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2005-07-09, 00:39

Post autor: taki »

Kształt dłoni, rozmieszczenie linii i wzgórz zmienia się w czasie w zależności od nowych okoliczności. Podobnie jak w Astrologii jest wiele czynników występujących naraz. Rozpatrywanie np. samej linii życia może doprowadzić właśnie do błędnych wniosków. (ktoś stwierdził, że wynikła kilkukrotna śmierć).
Prognoza na podstawie Chiromancji nike jest wieczna i będzie się zmieniać w zależności wyborów na które mamy wpływ.
Awatar użytkownika
Mentor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-08-28, 18:25
Lokalizacja: Z Kłodzka

Post autor: Mentor »

Ariada1. wyszlo ci ze umrzesz kilka razy w swoim zyciu, dlatego ze poprostu bedzie kilka takich "okazjii".
jezeli odpowiednio się umie interpretowac znaczenie dloni mozna "dojsc do konca" i uniknac wwsyzskich "okazji" i "zejsc" naturalnie.
jedna z rzeczy jakiej się ucze jest takze chiromancja.
ze wszyskich systemow wrozenia jest, moim zdanie, najprostsza i naj bezpiecziejasza:D.

Wróć do „Inne”