Żyd Wieczny Tułacz

Bigfoot, Yeti, Chupacabra i inne zwierzęta, które istnieją wg rozmaitych podań, legend i relacji świadków, a których istnienie aktualnie odrzuca współczesna zoologia
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Nienawidze, wprost nienawidze wypowiedzi ludzi o czyms z czym nigdy nie mieli bezposrednio pojecia!! Znasz chociaz jednego Zyda osobiscie? Zaloze się ze nie. Ja znam wieeeelu, jeszcze zaden nigdy w zyciu nie powiedzial ze nienawidzi polakow. Za to widac w nich cos czego wiekszosci polakom brakuje, cos czego raczej nigdy nie poznaja. Powiedzial bym jeszcze cos ale obowiazuje mnie przysiega milczenia, wiec niestety. I koniec tematu, bo jest tak drazliwy ze jestem w stanie oczy wydrapac.

[ Dodano: 2005-06-18, 23:07 ]
Ah dodam jeszcze ze zydzi nie mieli swojego panstwa na oko 2000 lat nie chce mi się dokladnie sprawdzac.
W kazdym razie panstwo izrael powstalo dopiero po II wojnie. A nacierpieli się owszem, nacierpieli, wiecej od nas, bo my cierpielismy i cierpimy z wlasnej glupoty a oni przez los. Widze ze sluchasz punk rocka, gratuluje szerzenia punkowych idei... Taaaak muzyka przeciwko rasizmowi... Wykopmy nazim ze stadionow... jjjjjjjjasne... I uwazaj, bo zobacze jeszcze jeden taki post i wypierdziele bez namyslu.
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Fenikt pisze:I uwazaj, bo zobacze jeszcze jeden taki post i wypierdziele bez namyslu.
Fenikt, znowu przesadzasz :? Chcesz zeby znów było na forum jak ostatnio ? ja dziękuję bardzo, ale wolę nie :? Kagain na TWOJĄ prośbę nie kontynuował tematu, ja również z tego powodu powstrzymałam się od wypowiedzi, a Ty teraz łamiesz sam to, co ustaliłeś... Kompletny brak konsekwencji :?
P.S. Sam zaczynasz wrzucać na innych użytkowników (mam namyśli odnoszenie się do muzyki słuchanej przez Kagaina ), a przecież właśnie za to zbanowałeś Calli :?
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Ja nie wrzucam na jego muzyke, po pierwsze ja się staralem nie poruszac tego tematu zeby uniknac piekla jakie moge rozpetac, to nawet przedsionek nie byl :/ A wracajac do muzyki to ideologia punkowa jest jaka jest i bynajmniej nie mam nic przeciwko, jestem nawet za. Smieszy mnie tylko jak szerzy te idee kagain chyba ze on od "nazi punks" :lol:
Maeveen

Post autor: Maeveen »

grrrrrrrrr. to , że Cie to śmieszy WCALE NIE OZNACZA że musisz o tym mówić na forum poruszając temat, który uznałeś za zamknięty !!!!!
Trochę szacunku dla cudzych poglądów... :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Mit opisałem już w którymś z wyżej wymienionych postów! :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

To jest właśnie główny wątek tego tematu, nie wiem dlaczego gdzieś się na moment zapodział :?
Otóż pytanie do futharkowiczów brzmiało, czy ów Żyd dalej łazi po świecie i naradza się na nowo???
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

A ja sam nie wiem...wydaje mi się, że może rzeczywiście się błąka, ale nie w naszym wymiarze... :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Eee...znaczy się ja miałem na myśli świat mitów i legend, w którym każda opowieść naet zasłyszana staje się prawdą. Wymiar, w którym spełniają się nasze najdziwniejsze marzenia. :roll:
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Zdaje mi się, że gdyby ów Żyd rzeczywiście kroczył teraz po świecie to miałby ogromną wiedzę, władałby wieloma językami i ogólnie byłby obyty w towarzystwie. Wydaje mi się, że większość wzięłaby go za bardzo wartościowego człowieka.
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

Pewnie nadal się błąka, a swoją drogą jest napisane że sam umiera a ciekawe czy można go zabić??

Wróć do „Kryptozoologia - nieznane zwierzęta”