Jak ten czas zleciał... a Wy ciągle tak żyjecie?

Poznajmy się!
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Jak ten czas zleciał... a Wy ciągle tak żyjecie?

Post autor: Iluzjonista »

Witajcie Użytkownicy forum Paranormalium!

Mamy sobotę wieczór, na youtube trafiłem na jakiś filmik o pierwszych polskich blogerach i pod jego wpływem tak jakoś przypomniałem sobie o forum Paranormalium. Cóż to było dla mnie za miejsce? Zawsze ciekawiły mnie ,,dziwaczne" historie, a tutaj miałem to wszystko w ogromnej ilości. Nie przypomnę sobie raczej, jak trafiłem tu po raz pierwszy. Zapewne na jakiejś lekcji informatyki szperałem po internecie, gdy większość osób klikała w ,,plemiona" albo gadała o Tibii? Kto wie ;) W każdym razie spędziłem tu bardzo dużo czasu, nawet trochę popisałem na forum, aż boję się czytać co (mam nadzieję że żadne głupoty, wszak byłem nastolatkiem). Za dwa dni stuknie mi trzydziestka. Ostatni raz forum obserwowałem bodajże w 2013 roku, pamiętam że jeszcze w ciągu pierwszych dni na studiach tutaj zaglądałem, potem nie było już czasu. Raz na parę lat trafiałem tu przypadkiem by zerknąć czy strona nadal istnieje... Ale istniejecie :grin: W tym czasie zdążyłem skończyć studia, nawet rozpocząłem doktorat, lecz przyszedł słynny wirus i pogonili nas na ,,zdalne". Potem z nadmiaru biurokracji (i zmęczenia uczelnią, to betonowe środowisko) rzuciłem to w cholerę. Cóż mogłem studiować? Nauki ścisłe. Czy nadal ciekawią mnie rzeczy paranormalne? W XXI wieku, gdy po raz kolejny w historii niemal wszystko wydaje się wyjaśnione, nadal czuję ciarki gdy czytam coś ,,ciekawego". I tego życzę również Wam!

Edit: a jednak coś pisałem w 2014 już jako student, jak ta pamięć zawodzi ;)

Wróć do „WITAJ PRZYBYSZU!”