Halloween - jak można dobrze wykorzystać?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Saladfingers
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-10-24, 21:59
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Halloween - jak można dobrze wykorzystać?

Post autor: Saladfingers »

Siemanko

Mam pytanie co można ciekawego zrobić w halloween poza przebieraniem się i żebraniem o cukierki :)

słyszałem że to dobry moment na wywoływanie duchów jednak w to nie chce wchodzić, mam nieciekawe wspomnienia.

Wykorzystujecie jakoś ten dzień?
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Halloween - jak można dobrze wykorzystać?

Post autor: Glazery »

Dobry dzień na wywoływanie duchów? Zależy od punktu widzenia. Halloween to inaczej Święto Duchów. Ich nagromadzenie wówczas jest zdecydowanie większe niż na co dzień. Osobiście w Święto Duchów nie polecam zakłócać spokoju świętującym, gdyż zapewne to im się nie spodoba. A jak można to wykorzystać? Każdy według swojego gustu. Słyszałem, że w Halloween z łatwością przychodzą wizje przyszłości. Łatwiej też jest podobno w noc przeddzień Halloween wyjść z ciała. Jeśli chcesz sprawdź. Ja osobiście to święto traktuję poważnie i na tan dzień "zawieszam" swoją aktywność magiczną.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Halloween - jak można dobrze wykorzystać?

Post autor: Słowianka »

Jasne! Ja z rodziną oglądamy horrory, robimy zupę dyniową, pancake'ki. Dekorujemy mieszkanie. Pieczemy babeczki. Są balony i świecące, prawdziwe dyńki. To taka, w sumie ostatnia nasza rodzinna impreza, zaraz przed Świętem Pierwszego Śniegu.

Wróć do „Życie po śmierci”