Dwie postacie

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Czapal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-02-23, 15:04

Dwie postacie

Post autor: Czapal »

Witam zdjęcie zostało zrobione przez moją ciocie, u niej w domu gdzieś o 2 w nocy kupiła nowy telefon i cykneła fote na której znajdują się dwie postacie ,ciocia twierdzi że pierwsza postać to jest moja zmarła mama a druga to postać dziadka i faktycznie widać dla tego chcę się spytać na tym forum czy to jest dusza ręcze na 100% że zdjęcie nie było przerabiane ponieważ jestem osobą wierząca pozdrawiam

Obrazek
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Dwie postacie

Post autor: Dave_Mustaine »

Jak dla mnie to zwyczajnie rozmazane zdjęcie, a że mózg ludzki wyszukuje podświadomie twarzy, to można bardzo łatwo przypisać takiemu "rozmazańcowi" położenie oczu, nosa i ust.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Dwie postacie

Post autor: Glazery »

Ja bym powiedział raczej jakiś centurion, a pod nim Voldemort.. ale to zdjęcie jest po prostu rozmazane i słabej jakości i raczej nic nie da się stwierdzić.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dwie postacie

Post autor: Dagmara »

A ja tam nie widzę, żadnych postaci, tylko rozmazaną plamę, przez źle zrobione zdjęcie, ale każdy widzi co chce widzieć...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Dwie postacie

Post autor: Arek »

Czapal, a jak ty myślisz? te 2 czarnobiałe plamy wyglądają jak Twoja mama i dziadek?,
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Dwie postacie

Post autor: Słowianka »

Nie pisałabym tu, ale to zdjęcie jest mi wyjątkowo bliskie... Mam meble z tej samej serii ^^ z B-R-W :D

PS. To jeszcze robią telefony z tak kiepskimi aparatami?

Wróć do „Życie po śmierci”