Proszę o interpretację,pilne ;)

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
ziemowitXX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2013-03-11, 22:49

Proszę o interpretację,pilne ;)

Post autor: ziemowitXX »

Oto moja historia....
Dzisiaj nad ranem śniło mi się że jestem w Warszawie samemu,wysiadłem na dworcu z pociągu i zacząłem przemierzać ulice miasta,widziałem kibiców Legii bijących się z kibicami Wisły itp
Potem wszedłem do pewnego baru i grałem w karty z Januszem Gajosem i jakimś innym gościem,wygrałem trochę kasy i ruszyłem na miasto,szedłem tam gdzie płynie wielka rzeka,zapewne Wisła,byłem na jakiś wałach czy coś w tym rodzaju,idę sobie aż nagle mijam fajną dziewczynę o czarnych włosach w moim wieku(17) i mówi mi cześć,ja odpowiadam i idę dalej,ona zawraca i oferuje mi wyjście na tańce wieczorem,podaje mi swoje imię i numer telefonu i adres abym po nią przyszedł,ja nie znając miasta stwierdziłem że nie trafie pod jej dom,ona powiedziała że z racji tego iż jest już po południu to te parę godzin odczekam u niej w domu i oglądniemy jakiś film,zgodziłem się bez zawahania.Gdy doszliśmy do jej domu,zaczęliśmy oglądać jakiś film,ona gdzieś wyszła do innego pokoju i żem oglądał sam....potem patrzę a jej nigdzie nie ma..
Sen nr 2:
..z tego co pamiętam z nocy potem byłem w pewnym budynku i podkładałem ładunki c4 na drzwi i chciałem zabić jakąś ważną osobistość,nagle spotkałem posła PO Johna Godsona i zdradził mi miejsce pobytu Donalda Tuska żebym go zlikwidował bo on chciał objąć władzę w partii,potem wybuchł wielki pożar,musiałem się ewakuować i sen się urwał......
Proszę o potraktowanie tego poważnie i zinterpretowanie pierwszego snu,bo doskwiera mi brak dziewczyny,to może być zapowiedz spotkania?
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Proszę o interpretację,pilne ;)

Post autor: Pandemonium »

ziemowitXX pisze: Proszę o potraktowanie tego poważnie i zinterpretowanie pierwszego snu,bo doskwiera mi brak dziewczyny,to może być zapowiedz spotkania?
Nie. To świadczy właśnie o tym, że tego pragniesz. Sny nie odzwierciedlają przyszłości tylko są "zwierciadłem" naszej duszy. Z nich można wywnioskować tylko i wyłącznie Twój stan psychiczny.

Tak więc sprawa ma się tak: Naoglądałeś się za dużo tvn24 i brakuje Ci dziewczyny. Nie ma tutaj nic więcej do interpretacji.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Proszę o interpretację,pilne ;)

Post autor: Dagmara »

Pierwszy sen nie jest zapowiedzią spotkania, tak jak Pande wcześniej napisał, brakuje Tobie po prostu dziewczyny.
Woda-czarne włosy, chyba nie raz czujesz się nie co osamotniony i chciałbyś w końcu spotkać tą którą byś pokochał i która byłaby dla Ciebie najlepszym przyjacielem, taka bratnia dusza.
Także sen ten odnosi się do Twoich odczuć, tego co nosisz w sobie, myśli, niestety nie jest zapowiedzią żadnego spotkania.

Wróć do „Świat snów”