Głos z nagrania

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Głos z nagrania

Post autor: Glazery »

Przepraszam Cię bardzo ale to co tu pokazujesz to głos twojej narzeczonej. Jakoś nie jestem w stanie zaobserwować głosu ducha. Kolejno zaczynasz mówić ty i tak wygląda cała historia. Jeżeli dasz coś, co może potwierdzić opisywane przez ciebie zdarzenie to uwierzę i napiszę kilka słów, które może ci pomogą ale w tej sytuacji nie mam do powiedzenia nic.
Limelotte
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-11-12, 14:09

Re: Głos z nagrania

Post autor: Limelotte »

Brzmi to tak, jakby w momencie 'cichnięcia' Narzeczona zaczynała ciężej oddychać, myślę, że to ten moment kiedy wspominasz o wcinaniu się.
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Głos z nagrania

Post autor: Dave_Mustaine »

Analizowałem to nagranie i też jakoś nie mogę się dosłuchać obecności trzeciej osoby, może masz inne materiały?
Awatar użytkownika
Doctore
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 177
Rejestracja: 2011-12-06, 23:20
Lokalizacja: Międzychód
Komentarze: 1

Re: Głos z nagrania

Post autor: Doctore »

Najprawdopodobniej kolejna prowokacja. Gość napisał jednego posta dwa tygodnie temu i od tamtej pory się nie odzywa. Na samym nagraniu też nie słyszę niczego poza głosem tej kobiety.
Jeśli naprawdę wyciął ten kawałeczek z większego nagrania to niech chociaż powie w której sekundzie to słyszy.

Wróć do „Życie po śmierci”