Szumienie - duch?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Pemat
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2012-08-04, 17:37

Szumienie - duch?

Post autor: Pemat »

Witam, od dłuższego czasu mam tak, że słyszę szumienie(nie, nie szumi mi w uszach).
Jestem w pokoju obok kuchni i gdy w czajniku gotuje się woda to słyszę charakterystyczny szum. Szum słyszę nawet gdy woda się nie gotuje. Wcześniej trochę mnie to denerwowało bo chodziłem wyłączyć czajnik a gdy przychodziłem nic się nie gotowało. Nie słyszę tego też gdy jestem w pobliżu drzwi. Ogólnie to ten szum działa tylko aby działać mi na nerwy np. gdy próbuję skupić uwagę na tym szumie to on ustaje.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Szumienie - duch?

Post autor: Sothis »

Nie szumi Ci w uszach, tylko w głowie, to zasadnicza różnica. Czy wrażenie dźwięku pojawia się, gdy wokół Ciebie panuje cisza?
Pemat
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2012-08-04, 17:37

Re: Szumienie - duch?

Post autor: Pemat »

Sothis pisze:Nie szumi Ci w uszach, tylko w głowie, to zasadnicza różnica. Czy wrażenie dźwięku pojawia się, gdy wokół Ciebie panuje cisza?
Mniejsza o to gdzie :p

Występuje bez względu na to czy jest cicho czy nie.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Szumienie - duch?

Post autor: Glazery »

Dochodzi z pobliża czajnika powiadasz? Proponuję dokładnie sprawdzić stan instalacyjny czajnika. W ewentualności wymienić czajnik. Raczej nie można tu doszukiwać się aktywności paranormalnej ale to nie jest wykluczone oczywiście. Najpierw dokładnie sprawdź wszystko w pobliżu tego czajnika i sam czajnik, możesz znaleźć coś interesującego :)
Awatar użytkownika
Dave_Mustaine
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2010-12-11, 16:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Hrubieszów, Terebiń

Re: Szumienie - duch?

Post autor: Dave_Mustaine »

Ja często słyszę "pociąg widmo" kiedy jest już blisko zmroku i panuje względny spokój słyszę stukot jadącego pociągu, mimo tego że najczęściej nie ma żadnych torów w pobliżu.

Wróć do „Życie po śmierci”