'mokry duch'

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Anika
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-08-02, 23:05

'mokry duch'

Post autor: Anika »

Witam wszystkich,
chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczneniem, którego ,jak dotąd bezskutecznie, szukam wyjaśnienia...
W moim mieszkaniu (którego historii dokładnie nie znam) znajduje się jakiś "mokry duch". Po raz pierwszy dał o sobie znać kilka lat temu, gdy nagle, gdy kroiłam chleb, coś niewyjaśnionego oblało mi wodą całą dłoń - miało to miejsce w przedpokoju,gdzie nie ma żadnych żródeł wody, a było jej tak dużo, że spływała mi z dłoni na podłogę... Przez ten czas jeszcze kilka razy znajdowałam w tamtym rejonie mieszkania dziwne mokre ślady, jednak - nie znajdując choćby na internecie żadnego wyjaśnienia takich znaków i z uwagi na ich znikomą szkodliwość, po prostu postanowiłam nie zaprzątać tym sobie głowy.... Teraz jednak ów 'duch' znów daje o sobie znać, w tym samym rejonie mieszkania (przedpokój, łazienka) wystraszył ogromnie mojego kota, który wyrwał mi się nagle z rąk przerażony jak nigdy dotąd , fuchając, miaucząc, powarkując i strosząc się. Sprawdzałam wahadełkiem to miejsce - wahadełko zachowuje się dziwnie, raz kręci się jak szalone , zatrzymuje i zaczyna kręcić się w drugą stronę - i tak na zmianę, po jakimś czasie gdy znów sprawdzam - wisi nieruchomo. Dziś rano z kolei gdy byłam w łazience coś nagle oblało wodą moją dłoń, zanim w ogóle zbliżyłam ją do kranu! A w jednej z szafek w łazience znalazłam kolejne dziwne ślady wody. Czy ktoś mógłby pomóc mi odgadnąć z jakimi mocami mam do czynienia i co je skłania do przebywania w moim mieszkaniu oraz do takiego dawania znać o sobie? czy powinnam się obawiać? I jak można pożegnać tego nieproszonego "gościa"???? Bardzo Wam dziękuję za wszelkie sugestie. (per-aspera-ad-astra@o2.pl)
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: 'mokry duch'

Post autor: Ignorant »

Duch duchem ale dlaczego kroiłaś chleb w przedpokoju? A co do samej sprawy nie mam pojęcia może masz ataki ślinotoku xd Albo z kanalizacją w domu coś nie tak ^^ Bo sory ale pierwsze słysze żeby duch kogoś "Olewał" ^^
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: 'mokry duch'

Post autor: cleric »

chleb w przedpokoju jest faktycznie ciekawy :P
kiedyś widziałam jakiś program o rodzinie z nastoletnim synem, u których w domu woda 'psika' i kapie z sufitu, ścian, mokro na podłodze, a nie przeciekały żadne dachy, rury itd. Z tego co pamiętam chodziło o poltergaista, a woda pojawiała się zawsze wtedy gdy w pokoju przebywał nastoletni syn. A poltergeisty mają związek z emocjami dojrzewających/młodych osób. Nie wiem ile masz lat, ale może to coś podobnego? Ktoś to widział oprócz Ciebie?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: 'mokry duch'

Post autor: Ignorant »

kiedyś widziałam jakiś program o rodzinie z nastoletnim synem, u których w domu woda 'psika' i kapie z sufitu, ścian, mokro na podłodze, a nie przeciekały żadne dachy, rury itd.
Cleric też to oglądałem ^^ To było w "Niewiarygodne ale prawdziwe" o nie chodziło o poltergeista tylko ten chłopak miał ze sobą psikawkę i lał po suficie ;] Z tego co pamiętam ekipa "Niewiarygodne ale prawdziwe" wzięła tego chłopaka do jakiegoś innego domu po to by sprawdzić czy tam moc tego chłopaka też zadziała i schowali kamerę i właśnie wtedy uchwycili to że sikał psikawką na wodę po suficie ;]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: 'mokry duch'

Post autor: cleric »

ja to chyba kojarze ze Strefy 11 czy jakos tak się ten program nazywał :D naprawde sikawką lał po suficie? :D niezła wtopa w telewizji :D
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: 'mokry duch'

Post autor: Ignorant »

No naprawdę ^^ Telewizja telewizją ciekawe jak zareagowali rodzice dowiadując się że to On im zacieki w całym domu porobił ^^
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: 'mokry duch'

Post autor: Dagmara »

Również nie słyszałam nigdy w swoim życiu o sikających po rękach i meblach duchach.
Może to ektoplazma była, a nie woda :>

A tak na poważnie to nie pachnie wam to zwyczajną prowokacją?
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: 'mokry duch'

Post autor: Ignorant »

Dagmaro to wręcz capi prowokacją ^^
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: 'mokry duch'

Post autor: Spooky Fox »

RAPORTYYYYYYYYYYYYYYYYYY!

Takie wypierdzielone "COŚ" pod KAŻDYM postem. Wystarczy zaraportować prowokację.

Wróć do „Życie po śmierci”