Sen w którym gdzieś spadam.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Straszka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2011-08-01, 12:33
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Straszka »

Jak byłam mała to miałam jeszcze tak, że kiedy już leżałam w łóżku i w pokoju było ciemno to im bardziej w tę ciemność się wpatrywałam tym bardziej ciemno się robiło i nawet zarysów okna już nie widziałam i ta ciemność jakby, no nie wiem jak to opisać, była taka "ciasna"(?) No czerń, czerń dookoła. Dopiero kiedy przetarłam oczy, zamrugałam itd. to wszystko wracało do normy :) Ech te dziecięce odchyły.. :)

A miałam też tak, że jak leżałam w łóżku na plecach (też musiało być ciemno) i wpatrywalam się w sufit to po pewnym czasie miałam wrażenie, że zaczynam powoli obracać się wokół własnej osi, lubiłam to uczucie :) Wiedziałam, że leżę nieruchomo, ale normalnie czułam, że zaczynam się obracać. Dziwne.
Awatar użytkownika
Gras.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-07-27, 18:53

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Gras. »

Pierwszy przypadek który opisałaś Straszka mam non stop i nie jest to nic nadzwyczajnego, zaś drugiego doświadczam tylko po imprezach :) Gdy byłem mały też miałem różne dziwne sny i myślę że każda miała coś związanego z ludzką egzystencją tak naukowo :)
Niezarejestrowany

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Niezarejestrowany »

to wrażenie "przechylania" się w łóżku miewa chyba każdy - ma to pewnie jakiś związek z błędnikiem. Ja niestety miewałem też tak podczas długiego siedzenia przy komputerze w roku akademickim, kiedy nie odżywiałem się zbyt zdrowo (dlatego podejrzewam niedobór witamin), wrażenie upadania podczas siedzenia już wcale nie jest przyjemne.
Awatar użytkownika
Straszka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2011-08-01, 12:33
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: Straszka »

Gras - nie mówię, że to coś nadzwyczajnego :) Aczkolwiek teraz już tego nie mam i pokój nie "ciemnieje" :)
PEPA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-11-18, 23:28

Re: Sen w którym gdzieś spadam.

Post autor: PEPA »

No mi się tez silo ze spadam w dol , w jakas odchlan , nigdy nie spadlam do konca tylko czylam jakby wszystkie moje wnetrznosci się unosily !! wtedy czulam strach i się budzilam , po chwili znikal i znowu zasypialam, !! dlaczego maialam takie sny ?? ogolnie juz dawno chyba z 2 lata nie mialam tego snu , i nawet nie tesknie ! ;D

Wróć do „Świat snów”