Osama is dead ?

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Osama is dead ?

Post autor: Veritas »

Witajcie drodzy forumowicze i forumowiczki.
Doszła do mnie wiadomość, że żołnierzyki USA zastrzelili Osamę Bin Ladena.
To mnie jakoś bardzo nie zdziwiło jak informacja, że jego ciało zostało potem wrzucone do jakiejś rzeki. Inne informacje mówią, że ciało mają amerykanie.
Pozostaje zatem pytanie - czy aby na pewno został zastrzelony?
Czy to tylko kolejna "bujda na resorach" wyczarowana przez władze USA?
Mająca podnieść morale i zaufanie do rządu.
Informację o śmierci Osamy potwierdziła Al Jazzera.
Awatar użytkownika
brooklyn
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2011-04-30, 11:47
Lokalizacja: Białystok.

Re: Osama is dead ?

Post autor: brooklyn »

Myślę, że rząd nie wymyśliłby takiej informacji dla podniesienia moralności i zaufania do rządu społeczeństwa. Zawsze jest tak, że przy podobnych sytuacjach zaraz są tworzone spiski i na początku nigdy nie ma ładu w wiadomościach. Poza tym, myślę że skoro Al Jazzera potwierdziła tą informację to chyba warto w nią uwierzyć. :) Ale zawsze będą jakieś za i przeciw. :)
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Osama is dead ?

Post autor: Veritas »

Na początku jest chaos ;)
A podobno ktoś wydał miejsce jego pobytu.
Jeżeli ta informacja jest prawdziwa, to ładne miliony dolarów wpłyną na konto informatora.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Osama is dead ?

Post autor: Stochu »

Finally!!!! osama is Dead!!! Co do jego śmierci, ok. Ludzie już szukają informacji czy to nie fejk ze strony USA, i dalej większość myśli on żyje. Ta. No co, wystarczy że TVN zrobił z tego temat wieczoru, nie ma czym się jarać ;)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Osama is dead ?

Post autor: Vampirio »

Chociaż nie ma ciała myślę, że to nie jest bajka wymyślona przez USA. Jeśli by się okazało, że Osama żyje to bardziej by sobie zaszkodzili niż pomogli. To byłoby takie medialne samobójstwo.
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Osama is dead ?

Post autor: Stochu »

No właśnie, bo znów mogą byc wycieki z WIKILIKS gdzie będzie wpis:

- hahahha, Ale świat jest naiwny, niby zabiliśmy Osamę? Buhahaha, On żyje...Osama is back! Ale co tam, USA sa bohaterami świata!
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Osama is dead ?

Post autor: Veritas »

Słuchaj chłopcze, nikt tutaj nie napisał, że USA są bohaterami świata.
A TVN nie oglądam, bo uważam że to jedna z najbardziej gównianych i zakłamanych stacji w naszym kraju. Więc zabierz te swoje bajeczki do poduszki. I przestań palić tyle zioła, bo wypala ci dziury na bani.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Osama is dead ?

Post autor: Veritas »

Nie o to tutaj chodzi PabloO.
Zakładam temat i odpowiadam w nadzieji, że podyskutuję kulturalnie z ludźmi. Poznam ich zdanie. A jak ktoś nie rozumie znaczenia kulturalnej dyskusji, i woli się nasmiewać, to lepiej niech się w ogóle nie udziela nabijając sobie tylko posty. Bo powstaje niepotrzebny bałagan. O to bym prosił. ;)
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Osama is dead ?

Post autor: Veritas »

Dowiedziałem się, że zwłoki są w posiadaniu żołnierzy amerykańskich. I rząd zastanawia się, czy pokazać je światu. Osama podobno dostał 2 strzały w głowę. :roll:
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Re: Osama is dead ?

Post autor: Timon »

jestem ciekaw czy jakos to udokumentowali (mam na mysli jakies porzadne zdjecia a nie robione czyms w desen komorki na szybko).
Stochu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-03-13, 20:36
Lokalizacja: Miłomłyn

Re: Osama is dead ?

Post autor: Stochu »

Veritas wybacz że zniszczyłem Ci Twój piekny świat dyskusji na poziomie polityków w sejmie! Po 1 nie nazywaj mnie chłopcem staruchu, po 2. nie dostrzegasz tam ironii? A po 3...3? Tak 3, nie oburzaj się tak i nie bierz wszystkiego na poważnie. I sam robisz spam jak koledze sobie tłumaczysz jaki to jestem niedojrzały jeżeli chodzi o tak ważne rozmowy jak śmierc jakiegos czopka.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Osama is dead ?

Post autor: Sothis »

Zalecam spokój panowie (Stochu & Veritas); jeszcze jedna osobista wycieczka i polecą warny dla obu. Tego typu sprawy załatwiajcie sobie na PM, nie na forum, bo guzik mnie (i zapewne innych także) obchodzą wasze nieporozumienia.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Osama is dead ?

Post autor: IteratorZX81 »

PabloO pisze:Miliony, jeśli to nie jeden z więźniów z otoczenia Osamy ''pękł'' ;) .
Wiesz, jedno nie wyklucza drugiego. Nagroda - wolność+zabezpieczenie przed biedotą.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Osama is dead ?

Post autor: Vampirio »

Przedchwilą słyszałem w radiu, że nie pokażą zdjęć zwłok Bin Ladena. Mówili też, że był kochającym ojcem i psychopatą jednocześnie i takie tam.
Ostatnio zmieniony 2011-05-04, 21:06 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
leszek

Re: Osama is dead ?

Post autor: leszek »

każdy w jakims stopniu jest człowiekiem dobrym i złym;) kochającym i nienawidzacym. Jedni maja wiecej złych cech inni na odwrót :roll: Co do śmierci Osamy to wystarczy mi sama wiadomosc o tym, że nie zyje. Po co mi oglądać jego trupa? Mnie to nie kręci. Lepiej niech pokazują na bierząco mordy poszukiwanych zwyrodnialców, tak bedzie lepiej

Wróć do „Off-topic”