Teoria Względności Einsteina

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sylvester93 »

Zacznę z grubej rury:(

Walczę o ocenę bardzo dobrą z Fizyk na koniec roku w technikum i muszę napisać referat na temat teori względności Einsteina a nie mam zielonego pojęcia na ten temat a wszystkie pomoce naukowe zawarte w internecie niewiele mi pomogły...

Mam jeszcze czas do 9 maja więc ludzie błagam was o pomoc bo inaczej moje marzenia studiowania fizyki szlag trafi:(
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sothis »

Proponuję odwiedzić bibliotekę uniwersytecką, zamiast szukać pomocy w necie. Tyłek w troki i do roboty ;)
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: cleric »

chcesz studiować fizykę, a nie masz bladego pojęcia o teorii względności? zadziwiające. dodatkowo opierasz się na informacjach w necie - czas dorosnąć i porzucić Wikipedię i udać się do biblioteki, książki nie gryzą i są na pewno mądrzejsze niż jakieś szczątkowe informacje w necie. Na studiach bez książek ani rusz, internet może Ci tylko pomóc znaleźć odpowiednią literaturę. Zresztą nauczyciel bardziej doceni bibliografię złożoną z pozycji książkowych niż z kilku linków do stronek w sieci. Mam nadzieję, że nie oczekujesz że ktoś Ci tu coś poda na tacy :)
P.S.
Czy uczniowie technikum nie muszą pisać matury żeby dostać się na studia? Jeśli tak to Cie ta 5 z fizy nie poratuje :]
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Darnok »

Czy uczniowie technikum nie muszą pisać matury żeby dostać się na studia? Jeśli tak to Cie ta 5 z fizy nie poratuje
Muszą.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sylvester93 »

No musimy i na maturze piszę fizykę ale pani Psor powiedziała żebym się dowiedział czegoś na ten temat i napisał wypracowanie i zostanę za to wynagrodzony 5 z fizyki na koniec. Powiem szczerze że zapomniałem już że istnieje coś takiego jak biblioteka;p bardzo dawno mnie tam nie było;/
Dziekuje za podpowiedź.
Jeżeli już napiszę te pracę to wstawie ją na forum:)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: Sothis »

No to do boju. I wracaj z tarczą. ;)
Awatar użytkownika
niebieskieucho
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 14
Rejestracja: 2009-09-14, 17:08
Lokalizacja: Folkestone

Re: Teoria Względności Einsteina

Post autor: niebieskieucho »

Sylvester93 pisze:Zacznę z grubej rury:(

Walczę o ocenę bardzo dobrą z Fizyk na koniec roku w technikum i muszę napisać referat na temat teori względności Einsteina a nie mam zielonego pojęcia na ten temat a wszystkie pomoce naukowe zawarte w internecie niewiele mi pomogły...

Mam jeszcze czas do 9 maja więc ludzie błagam was o pomoc bo inaczej moje marzenia studiowania fizyki szlag trafi:(
Teraz dopiero tu "wdepłem" ale muszę stwierdzić, że masz pecha, bo:
Ci co twierdzą, że rozumieją relatywistykę automatycznie przyznają, że rozumieją nonsensy.
P.S.
Ja się do nich nie zaliczam.

Wróć do „Nauka”