Dziwne

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
kozakkzk

Dziwne

Post autor: kozakkzk »

Nie jestem specjalistą od snów , ale dzisiaj przyśnił mi się znajomy , który zginął w "nieznanych okolicznościach" parę dni po przywoływaniu demona (Agarosa), to było dość dawno , właściwie to był pierwszy rytuał przywołania jaki w ogóle widziałem . Ale wracając do snu , był bardzo krótki , albowiem tak , obudziłem się jak gdyby w moim wyobrażeniu raju i nagle otwierają się wrota jak gdyby z niższych sfer astralnych (piekła) , wchodzi mój znajomy w czarnej szacie i daje mi księgę zawiniętą w czarny materiał i mówi "Nie czytuj jej , nie patrz na nią , tylko jej pilnuj , przed heretykami i satanistami" i miałem jak gdyby uczucie ciężkości na ręce , jak gdyby księga była stalowa , i gdy chciałem go się spytać o co chodzi sen się urwał . Ta czarna szata wyglądała jak żywcem z tego bytu który mnie odwiedził parę miesięcy temu w nocy.

Sceptycznie podchodzę do snów , ale ten jest dziwny , wiem że zmarli mogą się objawić w śnie ale czy ta księga coś oznacza? Zawsze szukałem informacji o "Przeksztańców Pszaniec Piekielnych" , może o tą księgę chodziło?
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Dziwne

Post autor: ElohimMihael »

Agaresa czy Agarosa? Dla mnie ma to znaczenie. A jak bardzo realny, żywy był ten sen?

Szczerze mówiąc dla mnie ten sen oznacza tylko to, że masz nie zajmować się demonologią a ku gwoli ścisłości masz się nie bawić w jakiekolwiek wywoływanie duchów, demonów, aniołów itp.; A jeżeli o tym myślisz masz to zaniechać włącznie ze zwykłą obserwacją jak inni to robią. W moim przekonaniu sen sugeruje, że jesteś za młody i zbyt niedojrzały by się tym zajmować w praktyczny sposób.

Twój zmarły kolega jest wg. mnie w tym śnie symbolem tego co może się stać przy takich praktykach (włączam w to możliwość pojawienia się chorób psychicznych itp.).

Otwierające się wrota z piekła w moim przekonaniu symbolizują to, że zajmując się pewnymi dziedzinami wiedzy wkracza się na teren zahaczający również o ciemne interesy a nie tylko dobre a co za tym idzie można spotkać również osoby o wątpliwej reputacji.

Uczucie ciężkości w moim przekonaniu mówi o tym jak ciężką jest (wbrew pozorom) demonologia (zwłaszcza jej praktyczny aspekt) oraz, że możesz tego nie udźwignąć zwłaszcza w tym wieku.
Ostatnio zmieniony 2011-03-13, 22:23 przez ElohimMihael, łącznie zmieniany 1 raz.
kozakkzk

Re: Dziwne

Post autor: kozakkzk »

ElohimMihael pisze:Agaresa czy Agarosa? Dla mnie ma to znaczenie. A jak bardzo realny, żywy był ten sen?
Agaresa , literówka . Aż nazbyt realny , czułem się jak bym był w realnym świecie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Dziwne

Post autor: Dagmara »

Moim zdaniem ten sen nie jest tak do końca symboliczny, wziąwszy pod uwagę sam fakt czym się interesujesz, czytasz, zajmujesz, co czytałeś dzień wcześniej, o czym rozmyślałeś itd.
Podobnie sprawa tyczy się obrazu zmarłego kolegi, on również nie jest symbolem w Twym śnie, ponieważ o ile pamięć mnie nie myli wczoraj, czy przedwczoraj o nim nam wspominałeś w jednym z tematów, co jak najbardziej mogło się odbić w Twej ostatniej wizji sennej, wziąwszy pod uwagę sam fakt, że zapewne pisząc o znajomym zacząłeś również wspominać stare czasy kiedy to razem zajmowaliście się magią- wywoływaniem bytów.
kozakkzk

Re: Dziwne

Post autor: kozakkzk »

Ja nie wierze w przypadki , szczególnie że nie mam snów , to był pierwszy od wielu miesięcy , może lat .
A na marginesie dzisiaj przypieprzył się do mnie jakiś pinduś udający dark side , biegający w babskim makijażu i od razu , wśród ludzi jak porąbany zaczął do mnie gadać o demonolatrii , kij wie o co mu chodziło ,ale raczej u mnie w mieścinie mało ludzi się tym interesuję , a ja nie chce mieć potem wyrzutów sumienia (którego nie mam) że coś go opętało , dodam że nie liczne osoby wiedziały o naszej grupie osób . Nie martwię się tym ale może to miało jakiś związek.
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Dziwne

Post autor: ElohimMihael »

Olej faceta.

Teraz w dobie internetu namnożyła się masa ludzi bawiąca się/praktykująca magię, przywoływania i inne hu.... muju.

Jak chcesz widzieć w tym coś więcej to sobie widź, twój problem.

Snu nie lekceważ, ale co zrobisz to już Twój problem.

Wróć do „Świat snów”