Dziwny przypadek spotkania z duchami

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Tajgon »

Czy slyszeliscie o jakims "dziwnym spotkaniu z duchami,np. duchy niezachowuja się tak jak zwykle, lub pojawiaja się inne zjawiska nietypowe u nich :?:

P.S. Prosilbym, zeby nieurzadzac w tym poscie potyczek slownych, ktore maja na celu obrazenie innych osob. Z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Veritas »

Trochę dziwnie sformuowałeś post. Duchy zazwyczaj nie zachowują się normalnie. Nie tak jak chcemy. Ich świat rządzi się zupełnie odrębnymi prawami. W ogóle to pojawiają się ku naszemu ogromnemu zdziwieniu i przerażeniu. I nie mamy do czynienia z jednym rodzajem duchów. Rozróżnia ich masa czynników.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Ignorant »

Znam pewną historię ale nie jestem pewny czy jej już w innym temacie nie opisywałem ^^Chodzi o zdarzenia które rzekomo miały miejsce w domu w myszkowie ;] Ale jak jeden użytkownik (który tam był) opisał to miejsce to się okazało że ta historia może być bynajmniej ... <myśli> mało wiarygodna ... :P

A co do tego ...
P.S. Prosilbym, zeby nieurzadzac w tym poscie potyczek slownych, ktore maja na celu obrazenie innych osob. Z gory dziekuje.
To to już w pewnym sensie prowokuje moją osobę to kłutni ... ale powstrzymam się ^^ ;]
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Tajgon »

Duchy dzielimy glownie ze wzgledu na ich zachowanie, np dziwnym zjawiskiem byloby gdyby duch, ktory opetal czlowieka nagle z niego wychodzi i zaczyna chronic ludzi.
Awatar użytkownika
Tajgon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2011-02-12, 13:28

Re: Dziwny przypadek spotkania z duchami

Post autor: Tajgon »

Wlasnie o takie zmiany mi chodzi. Duchy cienie pokazujace przez pare minut, skruszone duchy itp.

Wróć do „Życie po śmierci”